Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Член Правління АПУ Ірина Сербін долучилася до команди Департаменту санкційної політики Мін’юсту

Партнерка Ario Law Firm, член Правління Асоціації правників України Ірина Сербін приєдналася до команди Департаменту санкційної політики Міністерства юстиції України на час воєнного стану та тимчасово призупиняє партнерство в Ario Law Firm.

«Поки в країні триває повномасштабна війна, вважаю, що мої знання та навички будуть більш корисними саме тут, у Мін’юсті. Адже робота зі складними активами вимагає особливого досвіду та підходів. Саме тому прийняла пропозицію Міністерства юстиції України долучитися до команди Департаменту санкційної політики. Але це тільки на період воєнного стану», – сказала Ірина Сербін.

Ірина Сербін успішно реалізувала понад 10 масштабних проєктів у сфері банкрутства щодо великих та провідних підприємств України. Стояла у витоків організації ринку електронної торгівлі майном компаній-банкрутів та банків, які ліквідуються, була залучена до розробки та імплементації в Україні реформи виконання судових рішень та реформи сфери банкрутства. Член робочих груп при Мін’юсті щодо проведення реформ у сферах банкрутства та виконавчого провадження.

До того, як обійняти посаду члена правління Асоціації правників України, Ірина Сербін з 2015 року була головою Комітету з конкурсного права АПУ.

За шість років під головуванням Ірини Сербін Комітет АПУ з конкурсного права став одним з головних та доленосних майданчиків сфери банкрутства та виконавчого провадження України. Саме тут народжувалися реформи сфери банкрутства та виконання судових рішень, зароджувався інститут приватних виконавців та процес саморегулювання арбітражних керуючих. За сприяння Комітету оператором електронних аукціонів з продажу майна боржників-банкрутів стало ДП ProZorro.Продажі.  Щороку на базі Комітету заслуховуються звіти Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих.

Тут був започаткований головний захід сфери банкрутства в Україні – Форум з конкурсного права АПУ. Усі ці роки Ірина Сербін була головою організаційного комітету Форуму. Окрім цього, Комітет з конкурсного права започаткував власну премію, що стала справжньою відзнакою чесної, прозорої та професійної діяльності учасників сфери банкрутства.

Спільно з Проєктом Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини» Комітетом був започаткований щорічний форум «Виконання рішень національних судів».

Також на базі Комітету з Конкурсного права АПУ була започаткована та проводиться єдина Всеукраїнська правнича школа з питань банкрутства для молодих спеціалістів цієї сфери.

Ми щиро бажаємо Ірині успіхів і перемог на новій посаді! 

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!