Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Члена АПУ Андрія Костіна призначено Генеральним прокурором України

Верховна Рада України за поданням Президента України Володимира Зеленського призначила Андрія Костіна Генеральним прокурором України. Асоціація правників України вітає колегу з призначенням та висловлює вдячність за співпрацю!

А. Костін значну частину своєї карʼєри присвятив адвокатурі. Працював адвокатом, керуючим партнером Адвокатської компанії «Право». Був заступником голови Ради адвокатів Одеської області та заступником голови президії Об’єднання адвокатів «Одеська обласна колегія адвокатів». У 2019 році Андрій Костін став народним депутатом України від партії «Слуга народу», очолював Комітет Верховної Ради з питань правової політики.

Пан Андрій є членом АПУ з 2017 року. За цей час активно долучився до експертної роботи та заходів Асоціації, виступив експертом програми «Адвокат майбутнього».

Ми впевнені у продовженні співпраці з паном Андрієм вже на новій посаді. Суспільство і правнича спільнота сподіваються на ефективне розслідування воєнних злочинів РФ із залученням громадянського суспільства, подальшу реформу прокуратури відповідно до вимог, необхідних для набуття Україною членства в ЄС, а також взаємодію з адвокатурою з дотриманням принципів поваги права на захист та неототожнення адвокатів та клієнтів. Саме ці питання є критично важливими не тільки для правників, але для всіх громадян України.

Також ми вітаємо перше рішення Андрія Костіна на посаді Генерального прокурора  – призначення Олександра Клименка новим головою САП. На це рішення довго чекали як українці, так й іноземні партнери. 

Разом до Перемоги!

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК