Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Члена АПУ Андрія Вишневського призначено заступником Голови НАЗК

Члена Асоціації правників України Андрія Вишневського призначено заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Пан Андрій працював на посадах заступника начальника Головного управління державної служби, заступника Міністра юстиції, голови правління Transparency International Ukraine. З 2017 року був національним консультантом Ради Європи, ОБСЄ  та ООН Жінки, був співзасновником та очолював  програму «Адвокат майбутнього», ініційовану Асоціацією правників України.

У НАЗК Андрій Вишневський відповідатиме за такі напрями:

–         антикорупційна політика;

–         міжнародне співробітництво;

–         запобігання корупції.

«Андрій Вишневський має унікальний досвід у сфері державної служби, органів юстиції та громадському секторі. Автор реформи безоплатної правової допомоги та голова правління потужної антикорупційної громадської організації. Його досвід стане суттєвим підсиленням для результативної  роботи команди НАЗК, особливо у воєнний час», — зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Асоціація правників України цінує внесок пана Андрія у розвиток адвокатської спільноти України.

Щиро вітаємо колегу з призначенням, віримо, що на новій посаді вдасться досягти чималих успіхів та результатів у реалізації державної антикорупційної політики.

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Новини

Якими мають бути перші кроки юриста за кордоном?