Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Членам АПУ присвоєно почесні звання «Заслужений юрист України»

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Незалежності України нагородив державних діячів, юристів, волонтерів та інших осіб. Президент підписав Указ № 593/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України».

Як зазначається в указі, відповідні нагороди надано за «значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку».

Глава держави присвоїв почесне звання «Заслужений юрист України» юристам, серед яких і члени Асоціації правників України:

БІЛОУСОВУ Юрію Валерійовичу – професорові кафедри Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, голові Відділення АПУ в Хмельницькій області;

НИЖНОМУ Андрію Валерійовичу – радникові Голови Верховної Ради України, співкеруючому партнеру, керівнику судової практики юридичної фірми Hillmont Partners.

Щиро вітаємо колег із заслуженими званнями, бажаємо успіхів на правовому фронті та реалізації усіх амбітних планів!

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Новини

Якими мають бути перші кроки юриста за кордоном?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.