Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Членкиня Правління АПУ Анна Бабич взяла участь у Конференції AIJA

Анна Бабич, членкиня Правління Асоціації правників України, виконавча партнерка Aequo, 16 листопада 2022 року взяла участь у піврічній конференції Міжнародної асоціації молодих юристів (Association Internationale des Jeunes Avocats, AIJA) в Единбурзі. Конференція була присвячена обговоренню актуальних проблем навколишнього середовища, клімату та сталого розвитку.

Зокрема, учасники заходу обговорювали можливості, виклики та ризики, пов’язані з енергетичною безпекою, переваги та ризики опублікованих цілей та уявлень щодо сталого розвитку, фінансування проєктів у сфері відновлюваної енергетики, судові процеси щодо клімату та інші.

Членкиня АПУ Анна Бабич долучилася до конференції в онлайн-форматі та презентувала доповідь на тему «Україна: вплив війни на довкілля». Анна Бабич зазначила, що російська збройна агресія матиме катастрофічні екологічні наслідки, і після 9 місяців війни вчені сходяться на думці, що пошкоджені екосистеми навряд чи матимуть можливість відновитися. Але після закінчення війни Україна матиме потенціал стати країною з найбільш інноваційною енергетичною інфраструктурою у світі. Крім того, Україна може використати свою післявоєнну реконструкцію для «фундаментального перетворення» на вуглецево нейтральну економіку.

Нагадаємо, АПУ є колективним членом AIJA.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів