Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Членкиня Правління АПУ Анна Бабич взяла участь у Конференції AIJA

Анна Бабич, членкиня Правління Асоціації правників України, виконавча партнерка Aequo, 16 листопада 2022 року взяла участь у піврічній конференції Міжнародної асоціації молодих юристів (Association Internationale des Jeunes Avocats, AIJA) в Единбурзі. Конференція була присвячена обговоренню актуальних проблем навколишнього середовища, клімату та сталого розвитку.

Зокрема, учасники заходу обговорювали можливості, виклики та ризики, пов’язані з енергетичною безпекою, переваги та ризики опублікованих цілей та уявлень щодо сталого розвитку, фінансування проєктів у сфері відновлюваної енергетики, судові процеси щодо клімату та інші.

Членкиня АПУ Анна Бабич долучилася до конференції в онлайн-форматі та презентувала доповідь на тему «Україна: вплив війни на довкілля». Анна Бабич зазначила, що російська збройна агресія матиме катастрофічні екологічні наслідки, і після 9 місяців війни вчені сходяться на думці, що пошкоджені екосистеми навряд чи матимуть можливість відновитися. Але після закінчення війни Україна матиме потенціал стати країною з найбільш інноваційною енергетичною інфраструктурою у світі. Крім того, Україна може використати свою післявоєнну реконструкцію для «фундаментального перетворення» на вуглецево нейтральну економіку.

Нагадаємо, АПУ є колективним членом AIJA.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу