Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерів

Члени АПУ отримають безкоштовний доступ до системи Pravosud

Асоціація правників України уклала меморандум про партнерство та співпрацю з ТОВ «Правосуд» з метою сприяння втіленню в життя принципу верховенства права, розвитку правосвідомості суб’єктів права та розвитку юридичної професії.

Зокрема, у межах співпраці ТОВ «Правосуд» на період дії воєнного стану надасть усім членам АПУ безкоштовний доступ до системи Pravosud.

Pravosud — це багатофункціональна платформа для підготовки до судових процесів, що допомагає побудувати переможну стратегію у судовій справі.

Окрім пошуку судових рішень та нормативно-правових документів, у повному професійному доступі платформа пропонує ще 17 окремих інструментів. Серед них є унікальні: візуалізація статистики розгляду суддями справ, що дозволяє дослідити практику наче під мікроскопом і спрогнозувати подальший перебіг. В історії судових справ щодо юридичної особи можна дізнатися, які судді розглядали попередні справи, в якій якості особа брала участь у справі та чим закінчився розгляд. Також можна дослідити історію розгляду справ і конкретним суддею. Це дає корисні інсайти, якщо потрібно вивчити процесуального опонента.

Система побудована за принципом єдиного робочого середовища. В одному місці зібрано найкорисніші інструменти для щоденної роботи юриста. Це дозволяє значно скоротити витрати робочого часу, а також заощадити на технологічних витратах.

За детальнішою інформацією щодо доступу до системи Pravosud звертайтеся до Вікторії Моті, проєктної менеджерки АПУ, за тел.: 0664953014, e-mail: project@uba.ua.

Related posts
Експертна думкаНовини

Микола Гусак: Закон – це інструмент, який має служити добру і справедливості

Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

Новини партнерів

Обхід санкцій щодо поставки зброї: як українські юристи протидіють західним постачальникам ВПК рф, - VB PARTNERS

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network