Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі», яка відбудеться 29 вересня о 17.30  в рамках Громадського форуму Світової організації торгівлі у м. Женева.

Дванадцята Міністерська конференція СОТ підкреслила важливість короткострокових і довгострокових рішень щодо відсутності продовольчої безпеки. Світові продовольчі ринки переживають безпрецедентну кризу. Це результат цілого шторму давніх екологічних проблем, таких як зміна клімату, пандемія, яка триває третій рік, і перешкоди для українського експорту зерна, включаючи блокаду морських портів росією, руйнування інфраструктури росією та інші логістичні проблеми, що виникають через військову агресію росії проти України, і захисні заходи членів СОТ, такі як обмеження на експорт харчових продуктів. На цій сесії експерти обговорять роль СОТ, а також можливі рішення, такі як заходи сприяння торгівлі та інвестиціям та міжнародну допомогу. Які уроки можна винести з цієї ситуації на майбутнє? Захід організований за підтримки Постійного представництва України при міжнародних організаціях в Женеві.

Детальніше про Громадський Форум СОТ за посиланням

Учасники дискусії:

Томас Котьє, почесний професор права, старший науковий співробітник Інституту світової торгівлі Бернського університету;

Рамбод Бехбуді, GenevaTradeLaw.com, колишній торговий дипломат (Канада);

Марія-Христина Козій, членкиня Ради Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі, колишня торгова представниця Постійного представництва України в Женеві.

Модераторка:

Наталія Галецька, кандидатка юридичних наук, викладачка Школи права УКУ, депутатка Львівської обласної ради, членкиня Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі.

29 вересня 2022 р., зал F, штаб-квартира Світової організації торгівлі.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу