Ви маєте змогу допомогти АПУ

Експертна думкаНовиниНовини партнерів

Counsel: Один день з життя українського юриста, партнера ЮК MORIS Андрія Савчука

Андрій Савчук, партнер ЮК MORIS, голова Комітету з процесуального права Асоціації правників України, адвокат, розповів журналу Counsel – виданню Колегії адвокатів Англії та Уельсу (Bar Council of England & Wales) про один день зі свого життя під час війни в Україні.

Організація тилового забезпечення для українських військовослужбовців, навчання у Добровольчому формуванні територіальної оборони, реагування від імені професії на гострі юридичні виклики війни та керівництво юридичною практикою – тепер усе це у повсякденних справах Андрія Савчука.

Адвокат розповідає: «Особисто я сподівався на чудо і мріяв, щоб історія Давида і Голіафа повторилася знову – але тепер тут, у війні з рф. Я розумів також, що будь-яке чудо ніколи не стається просто так – потрібно діяти. А у відкритій війні – діяти повинен кожен українець на своєму місці так як може. Ми всі бачили самовідданість і героїзм наших воїнів, який надихав».

«Як би важко не було, постійно нагадую собі, що попереду наша спільна велика перемога. Коли бачиш, як кожного дня наші воїни, волонтери, політичне керівництво та міжнародні партнери роблять неймовірні речі – не маєш права опускати руки!», – резюмує пан Андрій. 

Прочитати матеріал англійською у журналі можна за посиланням.              

   

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України