Ви маєте змогу допомогти АПУ

Експертна думкаНовиниНовини партнерів

Counsel: Один день з життя українського юриста, партнера ЮК MORIS Андрія Савчука

Андрій Савчук, партнер ЮК MORIS, голова Комітету з процесуального права Асоціації правників України, адвокат, розповів журналу Counsel – виданню Колегії адвокатів Англії та Уельсу (Bar Council of England & Wales) про один день зі свого життя під час війни в Україні.

Організація тилового забезпечення для українських військовослужбовців, навчання у Добровольчому формуванні територіальної оборони, реагування від імені професії на гострі юридичні виклики війни та керівництво юридичною практикою – тепер усе це у повсякденних справах Андрія Савчука.

Адвокат розповідає: «Особисто я сподівався на чудо і мріяв, щоб історія Давида і Голіафа повторилася знову – але тепер тут, у війні з рф. Я розумів також, що будь-яке чудо ніколи не стається просто так – потрібно діяти. А у відкритій війні – діяти повинен кожен українець на своєму місці так як може. Ми всі бачили самовідданість і героїзм наших воїнів, який надихав».

«Як би важко не було, постійно нагадую собі, що попереду наша спільна велика перемога. Коли бачиш, як кожного дня наші воїни, волонтери, політичне керівництво та міжнародні партнери роблять неймовірні речі – не маєш права опускати руки!», – резюмує пан Андрій. 

Прочитати матеріал англійською у журналі можна за посиланням.              

   

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

Новини партнерів

MORIS розширює експертизу в практиці кримінального права