Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерів

Центр Громадянських Свобод шукає адвокатів-міжнародників, готових pro bono вести справи з питань насильницьких або недобровільних зникнень

Центр Громадянських Свобод (ЦГС) шукає українські адвокатські обʼєднання або  адвокатів-міжнародників, внесених до єдиного реєстру адвокатів України, для подачі справ pro bono до ЄСПЛ і Робочої групи ООН з питань насильницьких або недобровільних зникнень, Робочої групи ООН з питань свавільних затримань, Спеціального доповідача ООН з питання катувань та інших жорстоких, нелюдських чи таких, що принижують гідність, видів поводження чи покарання.

Списком зниклих та затриманих Росією активістів і кампанією спільних дій на їхній захист  займається Євромайдан SOS, ініціатива ЦГС.

Експерти ініціативи збирають звернення від постраждалих представників громадянського суспільства та їхніх рідних, які стали жертвами погроз, фізичного насильства, насильницьких зникнень, свавільних затримань та інших форм переслідування.

З огляду на зростаючу кількість випадків захоплення заручників, ці дії слід розглядати як заборонений метод ведення війни. Це підтверджується спеціальною метою таких дій, що спрямовані на примушування представників громадянського суспільства до співпраці із представниками країни-агресора чи недобровільного припинення публічної діяльності правозахисників, журналістів та інших захищених осіб відповідно до норм міжнародного гуманітарного права.

У зв’язку із вищевикладеним Євромайдан SOS шукає волонтерів-адвокатів для підготовки справ постраждалих до ЄСПЛ та Робочої групи ООН з питань насильницьких або недобровільних зникнень (та інших).

Якщо ви або ваша організація готова взяти за таку справу, пишіть Наталії Ящук, голові проєкту,  nataliia.yashchuk@ccl.org.ua з копією на Романа Неколяка  roman.nekoliak@ccl.org.ua 

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Новини партнерів

MORIS супроводжував процес спадкування 1 мільйона доларів, який Головнокомандувач ЗСУ перерахував на армію

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року