Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

ДО УВАГИ ВСІХ ГРОМАДЯН!!!

Сьогодні вранці Росія здійснила повномасштабний напад на Україну. В Україні введено воєнний стан по всій території з 5:30 год. 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Україна не вперше стикається з підступним ворогом, і паніка, що наразі панує у всіх містах, лише ускладнює ситуацію. Ми звертаємося до всіх громадян та закликаємо не панікувати. Зараз кожен із нас може допомогти. Лише об’єднавшись, ми станемо єдиним потужним фронтом.

Тож просимо:

  • Зберігати спокій і не розповсюджувати фейки, пропаганду та демотивуючу інформацію.
  • Користуватись офіційними джерелами інформації, перелік яких можна знайти тут.
  • Не створювати транспортний колапс у містах та на виїздах із міст. Пам’ятайте, що це може заважати проїзду техніки. Всі підрозділи патрульної поліції направлені на стабілізацію ситуації на дорогах та допомоги громадянам. Патрульна поліція Києва закликає водіїв у випадку потрапляння в ДТП фотографувати транспортні засоби, пошкодження та оперативно прибирати автівки з дороги. Якщо плануєте виїзд, будь ласка, слідкуйте за повідомленнями патрульної служби.
  • Не створюйте паніки у банківській системі. Банки продовжують працювати, але з обмеженнями, що передбачені умовами воєнного стану.    
  • Міські органи влади просять громадян залишатися вдома і, у разі необхідності, бути готовими перейти до укриттів. Карта за посиланням тут.
  • Інструкції від ДСНС тут.
  • Що робити, коли чуєте сирену? Дивіться тут.

Пам’ятайте — зараз надзвичайно важливо підтримувати армію і органи влади відсутністю паніки і чітким слідуванням інструкцій! Збройні сили чинять потужний опір окупанту.    

Довіряйте та підтримайте наших воїнів, які захищають кордони. Зберігайте розум холодним, а серце — гарячим.Слава Україні!

Асоціація правників продовжуватиме інформувати правничу спільноту і суспільство про розвиток ситуації.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман