Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!

Комітет Асоціації правників України з міжнародного права оголошує про початок нового циклу менторської програми для молодих правників.

Менторська програма спрямована на те, щоб знайомити молодих правників — студентів юридичних факультетів і нещодавніх випускників — з досвідченими юристами, які допоможуть їм визначитися із професійними інтересами, зрозуміти кар’єрні перспективи й побудувати плани професійного розвитку, розширити мережу професійних знайомств та інтегруватися в українську правничу спільноту.

В основі менторської програми лежать робота молодих правників з досвідченими менторами в невеликих групах (3-4 особи) та зустрічі один-на-один. Це включає в себе networking з учасниками групи, наставництво й кар’єрні консультації, допомогу в академічних дослідженнях, публікацію спільних статей та інші подібні активності, які учасники програми узгоджуватимуть зі своїми менторами. Це відбуватиметься переважно онлайн, проте за можливості буде організовано живі зустрічі в Україні.

Також менторська програма включатиме участь у різноманітних загальних заходах для учасників, зокрема вебінарах, котрі проводитимуть успішні українські та іноземні юристи.

Хто може брати участь?

Менторська програма розрахована передусім на студентів 3-6 курсів і нещодавніх випускників юридичних факультетів (1-3 роки після магістратури), проте координатори програми розглядатимуть усі заявки та є відкритими до кандидатів з іншим бекграундом.

Хто є менторами?

Менторами виступають досвідчені юристи, у тому числі старші юристи, радники й партнери провідних юридичних фірм, керівники та заступники керівників юридичних департаментів, державні службовці високого рівня.

Що програма дає менторам?

Можливість зробити добру справу, допомігши молодому поколінню колег-правників, можливість знайти собі гарних стажерів або молодших юристів, можливість підвищити свою впізнаваність та сформувати гарний імідж серед молодого покоління.

Що програма дає учасникам?

Розширення мережі професійних знайомств, можливість отримати цінні поради від старших колег і перейняти їхній досвід, можливість участі в різноманітних заходах й отримання інформації про цікаві професійні можливості, а також потенційну можливість влаштуватися на стажування або роботу.

Як узяти участь у програмі?

Для участі у програмі надсилайте мотиваційний лист і резюме на електронну адресу komitet@uba.ua до 15 квітня 2023 року.

Якщо ж ви бажаєте стати ментором, пишіть у повідомлення на Facebook-сторінці Комітету АПУ з міжнародного права.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів