Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Допомога з релокацією, офісом та інформаційна підтримка: АО «Матвіїв і Партнери» у Львові допомагає юристам із інших регіонів

Адвокатське об`єднання «Матвіїв і Партнери» готове підтримати колег із інших регіонів, які були вимушені переїхати до м. Львів.

Якщо ви потребуєте тимчасового офісного приміщення, допомоги з релокацією, інформаційної чи контактної підтримки, звертайтеся, будь ласка, до Роксолани Костур, партнерки АО «Матвіїв і Партнери» (roksolana.kostur@mpartners.com.ua; +38 050 435 84 31) та Назарія Гарасимчука, адвоката АО «Матвіїв і Партнери» (nazar.harasymchuk@mpartners.com.ua; +38 093 685 38 39).

Дякуємо колегам за ініціативу та підтримку. У єдності наша сила!

Якщо ваша компанія також готова допомагати правникам із інших регіонів, ми з радістю поширимо таку інформацію серед юридичної спільноти.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман