Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниПодії

English Speaking Club

Війна ще раз продемонструвала, як важливо володіти відмінними навичками англійської мови. Тому ми хочемо допомогти українським юристам покращити свої знання. Безперечно, що вміння правильно говорити й писати англійською дає вам перевагу серед конкурентів. Якщо ви прагнете кар’єрного зростання, ви маєте постійно вдосконалювати свої навички та тренувати професійну лексику.

Тож не пропустіть можливість приєднатись до спільної ініціативи Асоціації правників України (АПУ) та Левітт інституту міжнародного розвитку (TLI)English Speaking Club для юристів.

Формат передбачає онлайн-зустрічі з американськими юристами на попередньо анонсовану тематику кожної середи.

6 липня 2022 року о 18:00 відбудеться зустріч з Томасом Глассманом, акціонером Bonezzi Switzer Polito & Hupp. Тема для спілкування «Право володіти зброєю за Конституцією США: за і проти». Після реєстрації вам будуть надіслані матеріали, які можуть знадобитись для обговорення.

Зверніть увагу. Участь в Speaking Club — безкоштовна. Кількість місць у групі обмежена.

Координаторка
Катерина Пищик
kpyshchyk@uba.ua.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК