Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

EYBA запрошує молодих правників до участі в Менторській програмі

Європейська асоціація молодих правників (EYBA) та Європейська асоціація юристів (AEA-EAL) запрошують молодих юристів — членів Асоціації правників України до участі в міжнародній Менторській програмі. Це чудова можливість для фахівців, котрі перебувають на початку своєї кар’єри, перейняти досвід і знання старших колег.

Програма покликана сприяти тіснішій комунікації між старшим і молодшим поколіннями юристів, слугувати молодим правникам дороговказом на їхньому кар’єрному шляху та в особистому розвитку, а також сприяти впровадженню найкращих стандартів у професійній діяльності юриста.

У рамках Програми представники різних поколінь правників обміняються позитивним досвідом і корисними знаннями, розширять професійні зв’язки, отримають можливості для вдосконалення особистих навичок, переосмислять наявний досвід і кар’єрні цілі.

Програма буде гнучкою, підлаштованою під можливості й потреби учасників. І наставники, і учні будуть вільні у виборі цілей та дій. Організатори ж, своєю чергою, рекомендують обом сторонам щомісяця проводити зустрічі або бесіди для обговорення тем, що їх цікавлять. Загальні збори всіх менторів та їхніх підопічних проведуть на початку й наприкінці Програми.

Попередньо, Програма відбудеться у проміжку між лютим і вереснем 2023 року.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, будь ласка, надішліть інформацію, зазначену в таблиці у прикріпленому нижче Word-файлі, до 27 січня 2023 року на електронну адресу info.eyba@gmail.com.

Якщо у вас є запитання, надсилайте їх на зазначену вище адресу або зв’яжіться безпосередньо із президентом EYBA Владіміром Паламарчуком за допомогою електронної пошти, Messenger або WhatsApp.

Related posts
Новини

Опитування щодо удосконалення процесуального законодавства

Новини

«Соколовський і партнери» — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.