Ви маєте змогу допомогти АПУ

Збір доказів воєнних злочинівНовини

eyeWitness to Atrocities – необхідний інструмент для відшкодування збитків, завданих військовою агресією РФ

14 червня 2022 року eyeWitness to Atrocities cпільно з American Chamber of Commerce in Ukraine провели вебінар тему «eyeWitness to Atrocities: інструмент для забезпечення відшкодування збитків». Захід відбувся за підтримки Юридичної групи LCF, Асоціації правників України та проєкту ЄС Право-Justice.

Додаток eyeWitness to Atrocities, розроблений за ініціативи International Bar Association, вже кілька років успішно використовується для фото- та відеофіксації воєнних злочинів у світі.

Застосунок має очевидні переваги:

  • При здійсненні фото- та відеозйомки фіксуються дані щодо часу та локації, де здійснено відповідний запис.
  • Відповідні дані не можуть жодним чином бути змінені.

«Ми постійно удосконалюємо застосунок, щоб записи фіксувались та направлялись на спеціальний сервер, що унеможливить внесення до них змін. Сервери знаходяться на території США, вони є належним чином захищені. Всі відео проходять ретельну перевірку на автентичність. Чим краща перевірка, тим більша вірогідність, що такі докази будуть використані в суді», – розповіла директорка eyeWitness to Atrocities Венді Беттс.

Роман Чумак, керуючий партнер Ares Law Firm, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, координатор еyeWitness в Харкові детально пояснив особливості практичного використання застосунку (завантажити презентацію).

Зокрема, він виділив 4 основні переваги eyeWitness to Atrocities:

  • Безпека для користувача

При використанні додатку фото та відео зберігаються в галереї самого застосунку і не додаються до галереї телефону. Також можна встановити пін-код, яким будуть захищені файли, або створити фальшивий код, при введенні якого буде відкриватись галерея телефону. Окрім цього, користувач може замаскувати піктограму додатку, що дозволяє сховати застосунок у телефоні.

  • Легкість використання

Завантажити додаток можна в Play Market (зверніть увагу, використання додатку наразі можливе лише на телефонах, що функціонують на операційній системі Android).

  • Кадри підлягають ретельній перевірці

Автоматична фіксація метаданих та подальша детальна перевірка файлів підвищують шанси використання цих даних в суді в якості доказів.

  • Анонімність

Застосунок не збирає дані, що ідентифікують особу, яка надсилає файли. Особа за власним бажанням може самостійно себе ідентифікувати.

Переглянути відеозапис заходу можна за посиланням.

Більше про документування злочинів через додаток EyeWitness to Atrocities – тут.

Related posts
Експертна думкаНовини

Дмитро Кухнюк: Право - є мистецтвом добра і справедливості, юрист майбутнього – людина, яка повинна бездоганно володіти цим мистецтвом

Новини

Регулюючий орган соліситорів Англії та Уельсу (SRA) опублікував рекомендації щодо режиму санкцій

Експертна думкаНовини

АПУ приносить користь – і кожному окремому правнику, і юридичному ринку в цілому, – Ігор Шевченко

ВажливоНовини

20 років разом! – Асоціація правників України на сторожі верховенства права