Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Форум молодих юристів АПУ відновлює роботу на чолі з командою координаторів!

Молодь завжди була та є драйвером багатьох процесів. Зі свіжими ідеями та нестандартними підходами юному поколінню вдається досягати найвищих вершин і змінювати історію.

Розвиток талановитих і наполегливих студентів юридичних факультетів, а також допомога в самореалізації молодих спеціалістів – є одним із пріоритетних напрямків діяльності АПУ.

Так, Асоціація правників України долучилася до Європейської асоціації молодих юристів і відновлює активну роботу Форуму молодих юристів. Реалізовувати ініціативи та сприяти в побудові успішної кар’єри правників будуть переможці UBA Best Young Lawyer Award – 2021:

  • Микита Жуков, керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проєкту Legal Design, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини.
  • Дмитро Мельнік, юрист АО Arzinger.
  • Михайло Процайло, молодший юрист Юридичної групи LCF.
  • Владислав Штагер, юрист BetterMe.

Об`єднавши зусилля, досвід та ідеї, команда координаторів працюватиме над пошуком нових можливостей для молодого покоління і досягненням цілей Форуму, зокрема:

  • проведення заходів, присвячених професійному та особистому розвитку;
  • сприяння пошуку балансу між професійною діяльністю та особистим життям;
  • створення умов для спілкування молодих правників зі старшими колегами;
  • інформування про стажування, навчання за кордоном (LLM-, PhD- програми) та інші програми професійного спрямування та особистого розвитку;
  • забезпечення участі молодих юристів у розвитку Асоціації правників України.

Закликаємо бажаючих приєднуватися до діяльності Форуму! Незабаром відбудеться перший захід, тож слідкуйте за новинами.

За додатковою інформацією звертайтеся до Секретаріату АПУ за номером телефону: +38 (063) 792-30-99 (Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на ел. адресу: conference@uba.ua. Контактна особа – Тетяна Осауленко.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман