Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Голова Комітету з міграційного права АПУ доповів в ООН про міграційну кризу в Україні та Європі через військову агресію РФ


Голова Комітету з міграційного права Асоціації правників України, радник Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Сергій Ніжинський на Форумі ООН з міжнародної міграції в Нью-Йорку доповів про міграційну кризу в Україні та Європі через військову агресію Росії.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу unnamed-1024x768.jpg

У тезах, що були передані в ООН для вжиття заходів, С. Ніжинський зазначив, що важливим питанням для українців є соціальна інтеграція в країнах, що прийняли біженців, адже українці своїм бажанням працювати заслуговують на пришвидшення розгляду питань визнання українських дипломів та соціального/трудового стажу.

«Українці потребують поваги як нація, яка не тільки бореться та чекає фінансової допомоги, але хоче працювати за будь-яких умов. Працевлаштування українців, надання соціальних гарантій та можливостей конкурувати з європейцями є запорукою до швидкої інтеграції в країнах ЄС», – наголосив Голова Комітету з міграційного права АПУ.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл