Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Голова Комітету з міграційного права АПУ доповів в ООН про міграційну кризу в Україні та Європі через військову агресію РФ


Голова Комітету з міграційного права Асоціації правників України, радник Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Сергій Ніжинський на Форумі ООН з міжнародної міграції в Нью-Йорку доповів про міграційну кризу в Україні та Європі через військову агресію Росії.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу unnamed-1024x768.jpg

У тезах, що були передані в ООН для вжиття заходів, С. Ніжинський зазначив, що важливим питанням для українців є соціальна інтеграція в країнах, що прийняли біженців, адже українці своїм бажанням працювати заслуговують на пришвидшення розгляду питань визнання українських дипломів та соціального/трудового стажу.

«Українці потребують поваги як нація, яка не тільки бореться та чекає фінансової допомоги, але хоче працювати за будь-яких умов. Працевлаштування українців, надання соціальних гарантій та можливостей конкурувати з європейцями є запорукою до швидкої інтеграції в країнах ЄС», – наголосив Голова Комітету з міграційного права АПУ.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман