Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

Greenberg Traurig – перший Генеральний міжнародний партнер АПУ

Міжнародна юридична компанія Greenberg Traurig (GT) стала першим Генеральним міжнародним партнером Асоціації правників України.  

Greenberg Traurig є однією з найбільших юридичних компаній в США. Її глобальна присутність виходить за межі 43 офісів, а адвокати допущені до практики у більш ніж 75 юрисдикціях.

Маючи офіси в ключових комерційних центрах США, Латинської Америки, Європи, Близького Сходу та Азії, компанія має можливості та досвід, щоб вести бізнес на всіх етапах міжнародного бізнесу. Команда GT відзначена рейтингами поточних довідників Chambers & Partners з юрисдикцій та практик по всьому світу, заснованих на тисячах інтерв’ю з практикуючими юристами та клієнтами.

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність Greenberg Traurig за підтримку українських правників у цей складний час, за вагомий внесок у розвиток юридичної спільноти, і сподівається на плідну співпрацю в межах міжнародного партнерства. 

Нагадаємо, АПУ відкрила опцію генерального міжнародного партнерства для міжнародних юридичних фірм, які бажають підтримати діяльність Асоціації. 

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл