Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

Greenberg Traurig – перший Генеральний міжнародний партнер АПУ

Міжнародна юридична компанія Greenberg Traurig (GT) стала першим Генеральним міжнародним партнером Асоціації правників України.  

Greenberg Traurig є однією з найбільших юридичних компаній в США. Її глобальна присутність виходить за межі 43 офісів, а адвокати допущені до практики у більш ніж 75 юрисдикціях.

Маючи офіси в ключових комерційних центрах США, Латинської Америки, Європи, Близького Сходу та Азії, компанія має можливості та досвід, щоб вести бізнес на всіх етапах міжнародного бізнесу. Команда GT відзначена рейтингами поточних довідників Chambers & Partners з юрисдикцій та практик по всьому світу, заснованих на тисячах інтерв’ю з практикуючими юристами та клієнтами.

Асоціація правників України висловлює щиру вдячність Greenberg Traurig за підтримку українських правників у цей складний час, за вагомий внесок у розвиток юридичної спільноти, і сподівається на плідну співпрацю в межах міжнародного партнерства. 

Нагадаємо, АПУ відкрила опцію генерального міжнародного партнерства для міжнародних юридичних фірм, які бажають підтримати діяльність Асоціації. 

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу