Ви маєте змогу допомогти АПУ

Експертна думкаМіжнародна підтримкаНовини

IBA Global Insight’s podcast: Санкції – між словами та війною

Війна в Україні змушує країни вводити більш жорсткі санкції проти Росії. Однак ефективність санкцій та їх наслідки для прав людини стають предметом дедалі більшої уваги.

У подкасті Global Insight Міжнародної асоціації юристів (IBA) розглядаються навмисні та ненавмисні наслідки цього інструменту зовнішньої політики та безпеки.

Говорять:

Томас Бірстекер, професор міжнародної безпеки, Geneva Graduate Institute, розповідає, що санкції можуть бути ефективними, але також є шляхи їх обходу.

Сергій Гурієв, колишній головний економіст Європейського банку реконструкції і розвитку, а нині проректор паризького відділення Sciences Po, стверджує, що найсуворіші санкції проти Росії ще попереду.

Альона Душан, спеціальний доповідач ООН щодо негативного впливу односторонніх примусових заходів на здійснення прав людини, зазначає, що уважно стежить за негативним впливом режимів санкцій на цивільне населення.

Запрошуємо прослухати подкаст за посиланням.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу