Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовиниНовини партнерів

IBA: У новому звіті ILAC досліджується вплив війни на інститути правосуддя в Україні

Міжнародна асоціація юристів (The International Bar Association, IBA) опублікувала звіт International Legal Assistance Consortium (ILAC), у якому проаналізовано вплив п’ятимісячної війни Росії проти України на систему правосуддя, зокрема, вплив війни на судову систему, юристів, студентів-правників та прокуратуру.

Звіт «Під ударом: звіт про стан української системи правосуддя у воєнний час» включає дані, зібрані від десятків окремих зацікавлених сторін та українських установ, включаючи Вищу кваліфікаційну комісію суддів, Конституційний Суд, Верховний Суд, Державну судову адміністрацію, Вищу раду правосуддя, Генеральну прокуратуру, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Єдиний реєстр адвокатів України, обласні та місцеві суди, прокуратури та ради адвокатів.

Президент ILAC та виконавчий директор IBA Марк Еліс сказав: «Порівнюючи те, що існувало до війни з Росією, з тим, що існує зараз, ми починаємо усвідомлювати масштаби впливу війни на систему правосуддя України. Інфраструктуру можна відремонтувати, але правосуддя — це більше, ніж просто будівлі. Своєчасний та докладний звіт ILAC демонструє, як українська система правосуддя адаптується у воєнний час, та які неймовірні будуть потрібні інвестиції від національного уряду та міжнародної спільноти для відновлення після встановлення миру».

Завантажити звіт можна за посиланням.

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК