Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерів

IBAHRI засуджує зростання кількості страт у Сінгапурі та закликає припинити їх виконання

Інститут прав людини Міжнародної асоціації правників (IBAHRI) засуджує зростання кількості страт у Сінгапурі: з 30 березня 2022 року, після дворічної перерви, було страчено 10 засуджених.

Більшість страт було скоєно за злочини, пов’язані зі збутом і оборотом наркотиків, які не відповідають порогу «найбільш тяжких злочинів», за які може бути винесений смертний вирок відповідно до статті 6(2) Міжнародного пакту про громадянські і політичні права в країнах, які ще не скасували страту.

Співголова IBAHRI і колишня Генеральна секретарка Шведської асоціації адвокатів Анна Рамберг заявила: «IBAHRI виступає проти страти без винятку і закликає сінгапурську владу призупинити будь-які незавершені страти осіб, засуджених до смертної кари, замінити їхні вироки позбавленням волі,що  відповідає міжнародним правам людини, стандартам та нормам, негайно запровадити мораторій на страти з метою скасування та невідкладно ратифікувати Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та Другий Факультативний протокол до нього».

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Новини

Якими мають бути перші кроки юриста за кордоном?