Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовиниПодії

9 грудня відбудеться ІІІ Форум з міграційного права

Асоціація правників України запрошує до участі в ІІІ Форумі з міграційного права, який проходитиме на платформі ZOOM (онлайн) 9 грудня 2022 року.

Під час заходу планується подискутувати стосовно багатьох проблемних питань, зокрема, захисту прав громадян України, які вимушено  перебувають за кордоном внаслідок збройної агресії РФ, викликів та способів допомоги для  внутрішньо переміщених осіб та проблемних питаннь легалізації іноземців в Україні.

Попередня програма заходу*

*програма є попередньою і може бути змінена організаторами

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна. Організаційний комітет заходу щоденно працює над наповненням програми, щоб в цей нелегкий час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Внесок за участь здійснюється на ваш розсуд у вигляді донату. 20% всіх внесків ми передаємо на підтримку членів АПУ, які постраждали внаслідок повномасштабної війни. Інші кошти будуть використані на організацію заходу та підтримання інституційної спроможності Асоціації правників України.

Координаторка
Катерина Пищик
kpyshchyk@uba.ua.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club