Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниПодії

Інститут CEELI запрошує молодих юристів взяти участь у літній школі Legal Skills in a Time of War у Празі

Інститут CEELI запрошує українських студентів та починаючих правників (до трьох років після випуску) взяти участь у літній школі «Legal Skills in a Time of War», яка проходитиме у Празі з 03 по 16 липня 2022 року.

Літня школа покликана надати українським студентам юридичного факультету та молодим юристам краще розуміння основних концептуальних основ міжнародного кримінального права та його місця у фрагментованій сфері міжнародного права та правосуддя. Курс складатиметься з лекцій та семінарів, на яких учасники відпрацьовуватимуть нові навички, виконуючи різні ролі, включаючи клієнта, адвоката та суддю.

Участь у заході безкоштовна.

Щоб взяти участь, необхідно до 10.00 год. 6 червня 2022 року заповнити реєстраційну форму .

Кількість учасників обмежена: 24. Усі заявки будуть розглянуті, учасники будуть обрані на основі відповідей у реєстраційній формі.

Детальніша інформація про захід – за посиланням.

Контактна особа: Марія Городницька, maria.gorodnycka@ceeli.eu

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

Події

14 липня відбудеться захід Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права на тему: «Шлюб та народження дітей в умовах воєнного стану»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь