Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниПодії

Інститут CEELI запрошує молодих юристів взяти участь у літній школі Legal Skills in a Time of War у Празі

Інститут CEELI запрошує українських студентів та починаючих правників (до трьох років після випуску) взяти участь у літній школі «Legal Skills in a Time of War», яка проходитиме у Празі з 03 по 16 липня 2022 року.

Літня школа покликана надати українським студентам юридичного факультету та молодим юристам краще розуміння основних концептуальних основ міжнародного кримінального права та його місця у фрагментованій сфері міжнародного права та правосуддя. Курс складатиметься з лекцій та семінарів, на яких учасники відпрацьовуватимуть нові навички, виконуючи різні ролі, включаючи клієнта, адвоката та суддю.

Участь у заході безкоштовна.

Щоб взяти участь, необхідно до 10.00 год. 6 червня 2022 року заповнити реєстраційну форму .

Кількість учасників обмежена: 24. Усі заявки будуть розглянуті, учасники будуть обрані на основі відповідей у реєстраційній формі.

Детальніша інформація про захід – за посиланням.

Контактна особа: Марія Городницька, maria.gorodnycka@ceeli.eu

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман