Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Irish Rule of Law International співпрацюватимуть з Комітетом АПУ з конституційного права, адміністративного права та ПЛ

26 липня 2022 року Комітет АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини (Комітет АПУ) уклав Меморандум про співпрацю з Irish Rule of Law International (IRLI). Документ підписали Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини Микита Жуков і Виконавчий директор IRLI Аонгус Келлі.

Irish Rule of Law International – це ініціативне товариство юристів та адвокатів Ірландії. Організація співпрацює з науковцями, суддями, практикуючими юристами, політиками та громадськими організаціями у всьому світі, щоб поширювати знання про взаємозв’язок між верховенством права, демократією, сталим економічним розвитком і правами людини.

Irish Rule of Law International підтримує мету діяльності АПУ. Основними завданнями укладення меморандуму є визначення механізмів та форм проєктної співпраці щодо подальшого вдосконалення сфери правосуддя, зміцнення конституційної та адміністративної юстиції та захисту прав людини в Україні.

Дякуємо IRLI за підтримку. Упевнені, що попереду на нас чекає багато нових звершень, спільних заходів та проєктів, які будуть великим внеском у розвиток юридичної спільноти.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл