Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, – відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

Асоціація правників України та Програма USAID «Справедливість для всіх» 1 грудня 2022 року провели захід на тему: «Реформа національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії».

До участі у форматі онлайн долучилися члени Асоціації правників України, Національного агентства кваліфікацій, представники Міністерства економічного розвитку України, Міністерства юстиції України, правничих шкіл та інші зацікавлені особи.

Модераторатором виступив Іван Городиський, член Правління Асоціації правників України.

З вітальним словом до присутніх звернулися Анна Огренчук, Президентка Асоціації правників України, Тетяна Бережна, заступниця Міністра економіки України, Голова Міжвідомчої робочої групи з питань реформування національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатора професій» (НКП), Валерія Коломієць, заступниця Міністра юстиції України, Олександр Пижов, генеральний директор Директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України, Юрій Баланюк, Голова Національного агентства кваліфікацій, заступник Голови міжвідомчої робочої групи з питань реформування НКП, Артем Шаіпов, представник Програми USAID «Справедливість для всіх».

Основна частина заходу була присвячена обговоренню наступних питань:

– Завдання реформування національного класифікатора професій. Доповідач: Юрій Кузовой, директор Директорату праці та зайнятості Міністерства економіки України, секретар Міжвідомчої робочої групи з питань реформування національного класифікатора професій.

– Реформування Класифікатора професій як основа для європейського визнання української системи кваліфікацій. Доповідач: Володимир Ковтунець, заступник Голови Національного агентства кваліфікацій

– Проблеми чинного класифікатора та необхідність змін в частині правничої професії. Доповідач: Максим Шевердін, координатор Комісії АПУ з питань удосконалення юридичної освіти.

– Проблеми уніфікації законодавства в частині нормативних вимог стосовно наявності юридичної освіти. Доповідач: Іван Шемелинець, експерт з питань правничої освіти Фундації «DEJURE».

На завершення заходу учасники долучилися до напрацювання пропозицій і рекомендацій щодо реформування НКП в частині правничої професії та наступних кроків задля подальшого просування відкритого діалогу.

Запрошуємо переглянути запис заходу за посиланням.

Related posts
Новини

Опитування щодо удосконалення процесуального законодавства

Новини

«Соколовський і партнери» — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!