Ви маєте змогу допомогти АПУ

Експертна думкаНовини

«Колективна відповідальність: розширення санкцій внаслідок російського вторгнення в Україну» — міжнародні експерти аргументують необхідність посилення санкцій проти Росії

Лаума Пейглкальна (суддя Верховного суду Латвії) та Річард Хамфріс (запрошений науковець Юридичного факультету Королівського університету Белфаста, Ірландія) підготували статтю «Колективна відповідальність: розширення санкцій внаслідок російського вторгнення в Україну».

У статті йдеться про те, що злочин агресії, вчинений проти України Російською Федерацією за сприяння Республіки Білорусь у лютому 2022 року, виявив недоліки нинішньої моделі санкцій. Міжнародне право передбачає ширший спектр санкцій, ніж той, який був введений ЄС та іншими, особливо проти державних суб’єктів.

Автори зазначають, що кількість російських воєнних злочинів росте щодня, а жорстоке поводження з суверенною Україною відбувається на очах у всього світу. Дослідники визначили низку сфер, в яких можна розширити сферу застосування санкцій, і наголосили, що посилення існуючих санкцій у цих напрямках потребує якнайшвидшого розгляду.

Оригінал статті — за посиланням.

Related posts
Новини

Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналися 17 правників

Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь