Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Критично важливо притягнути Росію до відповідальності за воєнні злочини і злочини проти людяності в Україні, – професор Девід М. Крейн під час презентації звіту GAN UTF

10 червня 2022 року відбулася презентація Звіту Global Accountability Network Ukraine Task Force (GAN UTF) щодо воєнних злочинів, злочинів проти людяності та агресії, вчинених Російською Федерацією проти України. Захід організовано Асоціацією правників України спільно з Global Accountability Network, NYSBA International та Проєктом ЄС «Право-Justice».

Ключовим гостем заходу став професор Девід М. Крейн, засновник Global Accountability Network, засновник та Головний прокурор Спеціального суду ООН у Сьєрра-Леоне. Практичний досвід професора Крейна щодо притягнення до відповідальності Чарльза Тейлора, Президента Ліберії, було покладено в основу збору доказів та обгрунтування вини вищого політично-військового керівництва Російської Федерації та особисто Владіміра Путіна за злочини в Україні.

Звіт, підготовлений GAN UTF, буде продовжувати еволюціонувати за підтримки АПУ та NYSBA International. Анна Огренчук, Президентка Асоціації правників України, зауважила, що ключовим завданням юридичної спільноти є застосування всіх правових механізмів для притягнення до відповідальності РФ. Едвард К. Ленсі, співголова Робочої групи NYSBA International щодо України, наголосив, що світ об’єднався у підтримці України та у зборі доказів злочинів РФ, однак важливо пам’ятати, що, не дивлячись на величезний масив інформації, всі процеси збору та аналізу доказів повинні відповідати стандарту доказування, а самі докази –  належними та допустимими.

Переглянути презентацію Звіту можна за посиланням.

Related posts
Новини

Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналися 17 правників

Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь