Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

LCF Law Group — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Асоціація правників України цінує підтримку її партнерів та їхній внесок у розвиток юридичної думки й підсилення інституційної спроможності правничої спільноти. Особливо цінною ця підтримка є зараз, у складні для нашої країни часи.

Тому ми раді повідомити про те, що LCF Law Group продовжує співпрацю з АПУ як Генеральний партнер у 2023 році!

LCF Law Group є лідером юридичного ринку України. Це команда видатних юристів зі значним досвідом, глибоким знанням права та індустріальною спеціалізацією, найкращі в захисті інтересів клієнтів у складних, мультиюрисдикційних, високовартісних, ризикованих, часом безнадійних судових й арбітражних спорах.

LCF надає юридичні консультації з корпоративних, банківських і фінансових питань, а також послуги у сфері адміністративного та цивільного права, банкрутства, конкуренційного, комерційного, корпоративного, трудового, фінансового, інтелектуального, земельного та податкового права.

LCF співпрацює з провідними компаніями таких галузей, як агробізнес, банки й фінанси, виробництво та FMCG, енергетика та природні ресурси, інфраструктура та транспорт, медицина й фармацевтика, ритейл і торгівля, телеком та IT, гральний бізнес.

LCF Law Group і провідні професіонали фірми визнані міжнародними та місцевими рейтингами, зокрема Chambers Europe, Chambers Global, Best Lawyers, Benchmark litigation Europe, The Legal 500, IFLR 1000, World Tax тощо.

LCF Law Group підтримує Асоціацію правників України з 2013 року. Упродовж цих майже десяти років керівники практик, партнери та радники компанії брали й беруть активну участь у роботі комітетів АПУ. Так, Артем Стоянов, старший партнер LCF Law Group, входить до Ради Комітету з банківського, фінансового та страхового права. Олена Волянська, партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації, бере участь в роботі Ради Комітету з конкурсного права. Юлія Атаманова, партнерка, керівниця практики міжнародного арбітражу, — у складі Ради Комітету з міжнародного права.

Андрій Реун, партнер, керівник практики податкового права, є заступником голови Комітету з податкового та митного права. Максим Шевердін, партнер LCF Law Group, керівник практики кримінального права, входить до складу Ради Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, а також є координатором Комісії АПУ із вдосконалення правничої освіти. Ірина Кобець, радниця LCF Law Group, керівниця судової практики, входить до складу Ради Комітету з процесуального права.

Іван Бондарчук, радник LCF Law Group, керівник практики енергетики та природних ресурсів, бере участь у роботі Ради Комітету з питань енергетики, нафти та газу. Ніна Сидоренко, радниця LCF Law Group, керівниця напрямку антимонопольного права, входить до Ради Комітету з конкуренційного права. Костянтин Красовський, радник LCF Law Group, керівник практики GR та конституційного права, входить до складу Ради GR Комітету. Михайло Процайло, молодший юрист LCF Law Group, є представником АПУ в Європейській асоціації молодих юристів (EYBA).

Окрім того, з початку повномасштабного вторгнення Росії юристи LCF Law Group брали участь в усіх ініціативах АПУ, зокрема активно долучилися до проєкту «Гаряча лінія».

Щиро вдячні команді LCF Law Group за потужну підтримку ініціатив Асоціації правників України!

#Разом_наш_голос_гучніший #Працюємо_на_Перемогу_разом

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів