Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Міноборони, АПУ та IBA підписали Меморандум про взаєморозуміння

Міністерство оборони України, Асоціація правників України та Міжнародна асоціація юристів (IBA) у середу, 1 березня 2023 року, в Києві підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Метою Меморандуму є «консолідація зусиль сторін, спрямованих на системний моніторинг застосування та вдосконалення законодавства про порядок проходження військової служби, забезпечення належного представництва у справах, пов’язаних з військовими та воєнними злочинами, та створення відповідних механізмів для його впровадження у рамках співробітництва, визначеного цим Меморандумом».

Фото: Міноборони

Сторони зобов’язалися сприяти впровадженню та поширенню міжнародних стандартів і найкращих світових практик забезпечення належного представництва у справах, пов’язаних з військовими та воєнними злочинами.

У рамках Меморандуму Міноборони, АПУ та IBA надаватимуть одне одному організаційну підтримку, проводитимуть тематичні онлайн- та офлайн-семінари, спільно розроблятимуть пропозиції щодо внесення змін до законодавства, а також навчальні програми й допоміжні матеріали щодо справ, пов’язаних з військовими та воєнними злочинами тощо.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів