Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

Регіональна міжнародна компанія з надання професійних консультаційних послуг Eurofast з метою підтримки українських фахівців оголосила про намір найняти у всіх їх офісах у ЄС українських юристів, зокрема.

«Ми усвідомлюємо, що український народ як в Україні, так і за кордоном переживає важкі часи, і ми віримо, що ми всі можемо робити маленькі кроки та спільними зусиллями сприяти кращому майбутньому», – зазначає компанія.

Крім того, Eurofast у своїх постійних зусиллях щодо підтримки українських підприємців та допомоги їм у подоланні наслідків війни пропонує 50% знижку на всі збори для громадян України, які бажають скористатися професійними послугами компанії: податкове та трансфертне ціноутворення, розрахунок заробітної плати та працевлаштування, бухгалтерський облік та дотримання нормативних вимог, а також консультування у будь-якому з 18 офісів у Європі.

Ця унікальна загальноєвропейська пропозиція дає громадянам України можливість вибрати відповідну юрисдикцію та вивчити переваги, які можна отримати від кожної юрисдикції протягом цього часового періоду, коли російська агресія продовжується на території України.

Для отримання додаткової інформації та участі у цій пропозиції, будь ласка, зверніться з листом за адресою: info@eurofast.eu

Eurofast – це регіональна консультаційна організація, в якій працюють місцеві консультанти у більш ніж 23 містах Південно-Східної Європи та Близького Сходу (SEEME). Організація займає унікальне місце як універсальний центр для інвесторів та компаній, що шукають професійні послуги у Південно-Східній Європі та на Близькому Сході.

Eurofast Corporate Profile (завантажити)

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл