Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

Регіональна міжнародна компанія з надання професійних консультаційних послуг Eurofast з метою підтримки українських фахівців оголосила про намір найняти у всіх їх офісах у ЄС українських юристів, зокрема.

«Ми усвідомлюємо, що український народ як в Україні, так і за кордоном переживає важкі часи, і ми віримо, що ми всі можемо робити маленькі кроки та спільними зусиллями сприяти кращому майбутньому», – зазначає компанія.

Крім того, Eurofast у своїх постійних зусиллях щодо підтримки українських підприємців та допомоги їм у подоланні наслідків війни пропонує 50% знижку на всі збори для громадян України, які бажають скористатися професійними послугами компанії: податкове та трансфертне ціноутворення, розрахунок заробітної плати та працевлаштування, бухгалтерський облік та дотримання нормативних вимог, а також консультування у будь-якому з 18 офісів у Європі.

Ця унікальна загальноєвропейська пропозиція дає громадянам України можливість вибрати відповідну юрисдикцію та вивчити переваги, які можна отримати від кожної юрисдикції протягом цього часового періоду, коли російська агресія продовжується на території України.

Для отримання додаткової інформації та участі у цій пропозиції, будь ласка, зверніться з листом за адресою: info@eurofast.eu

Eurofast – це регіональна консультаційна організація, в якій працюють місцеві консультанти у більш ніж 23 містах Південно-Східної Європи та Близького Сходу (SEEME). Організація займає унікальне місце як універсальний центр для інвесторів та компаній, що шукають професійні послуги у Південно-Східній Європі та на Близькому Сході.

Eurofast Corporate Profile (завантажити)

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК