Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерівПодії

Міжнародна секція NYSBA запрошує на Глобальну Конференцію у Лондоні

Міжнародна секція Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (The New York State Bar Association’s International Section) запрошує на Глобальну Конференцію, яка відбудеться 30 листопада – 2 грудня 2022 року у Лондоні.

Щороку Міжнародна секція NYSBA проводить конференцію за межами Сполучених Штатів, щоб надати американським та іноземним колегам можливість зустрітися, налагодити контакти та розширити свою міжнародну практику.

Цього року конференція складатиметься з триденних панелей і пленарних засідань з питань безперервної юридичної освіти (CLE), включно з різноманітними гарячими темами міжнародного права. Зустріч також пропонує можливості для спілкування у формі подовжених перерв, обідів, прийомів, у тому числі традиційної гала-вечері, а також соціальних і культурних заходів.

Більше інформації про конференцію та реєстрація – за посиланням.

Асоціація адвокатів штату Нью-Йорк (NYSBA) є найбільшою добровільною організацією адвокатів штату в Сполучених Штатах. Міжнародна секція є однією з найактивніших секцій NYSBA, яка нараховує понад 1500 членів у всьому світі з відділеннями в більш ніж 70 країнах світу, і є глобальним представником NYSBA та міжнародним захисником верховенства права.

Нагадаємо, в грудні 2021 року Міжнародна секція NYSBA та АПУ уклали меморандум про співпрацю, а на базі АПУ було відкрито Відділення NYSBA в Україні. Членство в NYSBA та в її Міжнародній секції є безкоштовним для адвокатів-членів АПУ до 30 вересня 2022 року. Детальніше – в покроковій інструкції за посиланням.

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Події

12 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права на тему: «Бізнес і правоохоронці. Що змінилось під час воєнного стану?»