Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Міжнародна юридична фірма Freshfields запрошує українських студентів-юристів на стажування у Німеччині

Одна з найстаріших юридичних фірм у світі Freshfields Bruckhaus Deringer запрошує українських студентів юридичних факультетів на літнє стажування у Німеччині, яке проходитиме з 8 серпня по 9 вересня у офісах Freshfields у Берліні, Дюссельдорфі, Франкфурт-на-Майні, Гамбурзі та Мюнхені.

Під час стажування студенти будуть інтегровані до команди фірми, щоб навчатися у найкращих, матимуть наставника, відвідуватимуть цікаві лекції, що доповнять професійну частину практичного досвіду роботи в офісі Freshfields.

Умови для участі:

  • бути студентом юридичного факультету 4 семестру і вище;
  • мати високий рівень англійської, знання німецької мови буде перевагою.

Дедлайн подачі заявок:  до 12 червня 2022 року.

Щоб подати заявку, необхідно надіслати резюме, академічні довідки та відповідні рекомендації (всі документи – англійською) на пошту Praktikumsbewerbung@freshfields.com (контактна особа – Victoria Pfrommer, +49 69 27 30 86 78).

Також у листі варто повідомити, з якими галузями практики та офісами ви хотіли б познайомитися під час перебування у Freshfields.

Більше інформації – за посиланням.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман