Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Міжнародні організації оприлюднили спільну заяву щодо вторгнення Росії та важливості свободи слова й інформації

Представники ООН, Африканської комісії з прав людини, Міжамериканської комісії з прав людини та Організації з безпеки і співробітництва в Європі оприлюднили спільну заяву, у якій висловили засудження агресивним діям Росії на території України, що порушують міжнародне право.

З огляду на те, що під час війни право на свободу слова та вільний доступ до інформації потребують особливого захисту, організації закликали:

1. Забезпечити безпеку журналістів та представників ЗМІ, які наразі працюють в умовах високого ризику.

2. Вжити всіх можливих заходів для захисту ЗМІ, медіа-організацій та Інтернет-інфраструктури від атак і ворожого захоплення.

3. РФ — утриматися від пропаганди війни та національної ворожнечі.

4. З метою протидії дезінформації сприяти доступу до різних джерел інформації з можливістю її перевірки, включаючи забезпечення доступу до вільних, незалежних і плюралістичних ЗМІ.

5. Російський уряд — припинити створення державної монополії на інформацію, що є грубим порушенням міжнародних зобов’язань Росії.

6. Забезпечити у соціальних мережах прозорість, рівне й послідовне застосування політики для захисту прав усіх користувачі.

З повним текстом заяви можна ознайомитися за посиланням.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва