Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Міжнародні організації оприлюднили спільну заяву щодо вторгнення Росії та важливості свободи слова й інформації

Представники ООН, Африканської комісії з прав людини, Міжамериканської комісії з прав людини та Організації з безпеки і співробітництва в Європі оприлюднили спільну заяву, у якій висловили засудження агресивним діям Росії на території України, що порушують міжнародне право.

З огляду на те, що під час війни право на свободу слова та вільний доступ до інформації потребують особливого захисту, організації закликали:

1. Забезпечити безпеку журналістів та представників ЗМІ, які наразі працюють в умовах високого ризику.

2. Вжити всіх можливих заходів для захисту ЗМІ, медіа-організацій та Інтернет-інфраструктури від атак і ворожого захоплення.

3. РФ — утриматися від пропаганди війни та національної ворожнечі.

4. З метою протидії дезінформації сприяти доступу до різних джерел інформації з можливістю її перевірки, включаючи забезпечення доступу до вільних, незалежних і плюралістичних ЗМІ.

5. Російський уряд — припинити створення державної монополії на інформацію, що є грубим порушенням міжнародних зобов’язань Росії.

6. Забезпечити у соціальних мережах прозорість, рівне й послідовне застосування політики для захисту прав усіх користувачі.

З повним текстом заяви можна ознайомитися за посиланням.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу