Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Міжнародні правові асоціації мають будувати коаліцію для відстоювання верховенства права – АПУ під час зустрічі з представниками африканської юридичної спільноти

17 травня 2022 року відбулася онлайн-зустріч представників української та африканської юридичних спільнот, метою якої було обговорення ролі юристів та юридичних об’єднань під час збройних конфліктів. Захід було організовано юридичним медіа Courtroom Mail та Асоціацією юристів Уганди (The Uganda Law Society).

Участь у заході взяли член Правління АПУ, заступник Голови Відділення NYSBA в Україні Іван Городиський та Виконавча директорка Асоціації правників України Інна Ліньова. Модерувала захід Президентка Асоціації юристів Уганди (The Uganda Law Society) Фіона Уолл.

Представники АПУ розповіли про ключові напрями роботи Асоціації під час війни та про вплив російської агресії на юридичний ринок України. Так, проведене АПУ опитування серед юридичних фірм та інхаузів показало, що:

• Жодна з юридичних фірм не працює в повному режимі, 70% поєднують роботу з волонтерством, а 30% фірм повністю припинили свою діяльність.

• Лише 40% компаній мають фінансові резерви, тобто кошти, яких вистачить на 3-4 місяці.

• 21% юридичних фірм перевели 100% своїх співробітників у Західну Україну або за кордон. Найпопулярнішими напрямками для переїзду в Європі були Польща (36%) та Німеччина (32%).

• 49% інхаузів повідомили, що бізнес їхніх компаній зазнав значних втрат з початку війни. 20% опитаних компаній призупинили діяльність. Найбільш вразливими виявилися малий бізнес (річний оборот до 100 млн грн) – 43% таких компаній призупинили діяльність.

• 48% керівників юридичних відділів компаній відзначають значне скорочення обсягів робіт (більше ніж на 50%).

АПУ закликає всі іноземні та міжнародні організації засудити війну в Україні та підтримати створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, а юридичні фірми – припинити надання юридичних послуг компаніям, які продовжують свою діяльність у Російській Федерації.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл