Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Міжнародні юридичні фірми завершують співробітництво з Російською Федерацією у зв’язку зі збройною агресію РФ проти України

Юридичні фірми Linklaters, Norton Rose Fulbright, Allen&Overy, Debevoise&Plimpton припиняють співпрацю з російськими клієнтами з огляду на воєнні дії РФ проти України. Про це пише Financial News.

Так, Linklaters і Norton Rose Fulbright заявили, що закриють свої московські офіси у зв’язку з вторгненням Росії в Україну, а Linklaters та Allen&Overy відкрито засудили військову агресію РФ.

Асоціація правників України прокоментувала для Financial News ситуацію на юридичному ринку і заявила про тверду позицію АПУ щодо неприйнятності продовження роботи міжнародних юридичних фірм в Російській Федерації. «Ми твердо переконані, що продовження юридичного бізнесу з країною, яка відкрито та зневажливо вчиняє воєнні злочини та злочини проти людяності на очах світу, викликає серйозні питання щодо правової етики та відданості верховенству права», – цитує Financial News АПУ.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман