Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Міжнародні юридичні фірми завершують співробітництво з Російською Федерацією у зв’язку зі збройною агресію РФ проти України

Юридичні фірми Linklaters, Norton Rose Fulbright, Allen&Overy, Debevoise&Plimpton припиняють співпрацю з російськими клієнтами з огляду на воєнні дії РФ проти України. Про це пише Financial News.

Так, Linklaters і Norton Rose Fulbright заявили, що закриють свої московські офіси у зв’язку з вторгненням Росії в Україну, а Linklaters та Allen&Overy відкрито засудили військову агресію РФ.

Асоціація правників України прокоментувала для Financial News ситуацію на юридичному ринку і заявила про тверду позицію АПУ щодо неприйнятності продовження роботи міжнародних юридичних фірм в Російській Федерації. «Ми твердо переконані, що продовження юридичного бізнесу з країною, яка відкрито та зневажливо вчиняє воєнні злочини та злочини проти людяності на очах світу, викликає серйозні питання щодо правової етики та відданості верховенству права», – цитує Financial News АПУ.

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США