Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Міжнародний суд ООН ухвалив рішення про запровадження тимчасових заходів щодо Росії

Міжнародний суд ООН в Гаазі ухвалив рішення про запровадження тимчасових заходів за позовом України проти Росії у справі про порушення РФ Конвенції про запобігання злочину геноциду.

Суд ухвалив:

  • Росії негайно припинити військові операції, які почалися на території України у лютому 24 лютого 2022 року.
  • Забезпечити, щоб будь-які військові чи регулярні збройні підрозділи, а також інші організації чи особи, які контролюються РФ, не вживали кроків щодо продовження військової операції.

Продовження Росією військових дій після ухвалення цього рішення є прямим порушенням міжнародного права і є злочином. З точки зору міжнародного права, будь-які посилання на «спецоперацію» втрачають свою юридичну значимість. Суд відхилив клопотання України, яким пропонувалось зобов’язати Росію звітувати про виконання тимчасових заходів.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва