Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

MORIS — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Асоціація правників України цінує підтримку її партнерів та їхній внесок у розвиток юридичної думки й підсилення інституційної спроможності правничої спільноти. Особливо цінною ця підтримка є зараз, у складні для нашої країни часи.

Тому ми раді повідомити про те, що MORIS продовжує співпрацю з АПУ як Генеральний партнер у 2023 році!

MORIS — українська юридична компанія, яка вже понад 18 років супроводжує та консультує український і міжнародний бізнес в усіх секторах економіки. Об’єднуючи одну з найбільш кваліфікованих і досвідчених команд, MORIS надає повний спектр юридичних послуг і вибудовує довгострокові й надійні відносини з клієнтами на принципах прозорості та відповідальності.

Компанія завжди активно підтримує Асоціацію правників України та поділяє її цінності. Від початку повномасштабного вторгнення юристи MORIS плідно співпрацювали з АПУ, регулярно долучалися до різних внутрішніх і зовнішніх ініціатив Асоціації та волонтерили на різних платформах, у тому числі на Гарячій лінії АПУ з юридичних питань. MORIS особливо цінує роботу Асоціації як голосу всієї юридичної спільноти України в цей нелегкий для нашої держави час.

Щиро вдячні команді MORIS за потужну підтримку ініціатив Асоціації правників України!

#Разом_наш_голос_гучніший #Працюємо_на_Перемогу_разом

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів