Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Європейська асоціація молодих юристів (EYBA) надає членам Асоціації правників України можливість скористатися постійною знижкою 25% на участь у низці заходів Академії європейського права (ERA).

EYBA та ERA підписали угоду про співпрацю в грудні 2021 року. Академія надає можливість зацікавленим особам й органам влади отримати ширші знання з європейського права, зокрема права Європейського Союзу та його застосування, і робить можливим взаємний та всебічний обмін досвідом. З цією метою ERA організовує курси, конференції, семінари та спеціалізовані симпозіуми.

ERA тісно співпрацює з інституціями ЄС та іншими міжнародними партнерами. З 2001 року Академія фінансує стипендіальну програму для практикуючих юристів, котрі бажають брати участь у заходах ERA, але не мають для цього достатньо коштів.

З огляду на зростання значення європейського права для юристів-практиків і необхідність для молодих правників отримувати знання та бути в курсі подій у цій сфері ERA сприятиме участі членів EYBA в навчальних заходах Академії. Тому члени Європейської асоціації молодих юристів за спеціальним промокодом отримають постійну знижку 25% на оплату участі в заходах ERA та електронної навчальної продукції (електронні презентації, електронні курси тощо), на які поширюється звичайна схема знижок ERA.

Оскільки Асоціація правників України є членом EYBA, члени АПУ автоматично отримують право скористатися цією знижкою.

Я — член АПУ й хочу отримати знижку на заходи ERA. Як мені дізнатися промокод?

Якщо ви бажаєте отримати промокод, будь ласка, зверніться до координаторки АПУ з питань членства Наталії Єрмоленко за адресою електронної пошти members@uba.ua.

Долучайтесь до лав Асоціації правників України! Детальніше про переваги членства та про те, як стати членом АПУ, читайте за посиланням.

У мене вже є промокод. Як отримати знижку?

Для отримання знижки під час онлайн-реєстрації на захід на сайті https://www.era.int/ потрібно обрати ціну для власників дисконтних ваучерів (знижка 25%), а потім за запитом ввести промокод. Знижку можна використати на всі семінари у відкритій програмі ERA, але не на ті заходи та мовні курси, що фінансуються спільно або повністю. Знижку 25% можна поєднати лише зі знижкою на раннє замовлення.

Нижче наведено перелік заходів ERA в лютому-березні 2023 року, на які діє знижка 25%:

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів