Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Можливості для молодих правників: підсумки першої зустрічі Форуму молодих юристів АПУ

Відбулося перше, у складі нової команди, засідання Форуму молодих юристів. Даний Форум виступає професійним майданчиком для обміну досвідом, думками, знаннями на подіях різних форматів, а також створює нові можливості для молодих правників у реалізації їхніх амбітних цілей.

Координуватимуть діяльність підрозділу АПУ переможці UBA Best Young Lawyer Award – 2021: Микита Жуков, керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проєкту Legal Design, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини, Дмитро Мельнік, юрист АО Arzinger, Михайло Процайло, молодший юрист Юридичної групи LCF і Владислав Штагер, юрист BetterMe.

Модеруючи подію, Микита Жуков окреслив цілі та ключові напрямки діяльності.

Так, цілями, які ставить перед собою Форум є:

  • створення умов для побудови успішної кар’єри правника;
  • навчання правильному поєднанню професійної діяльності та особистого життя;
  • створення умов для спілкування молодих юристів зі старшими колегами;
  • сприяння особистому розвитку кожного молодого правника;
  • активізація участі молодих юристів у діяльності та розвитку АПУ;
  • підвищення активності вступу до лав АПУ студентів, після їх закінчення ВНЗ.

Напрямками діяльності Форуму визначено:

  • організація та проведення заходів, присвячених професійному та особистому розвитку;
  • інформування про стажування, навчання за кордоном (LLM-, PhD- програми) та інші програми професійного спрямування та особистого розвитку;
  • співпраця з міжнародними молодіжними організаціями в межах діяльності Форуму та професійними організаціями, до складу яких входять молодіжні підрозділи. Нещодавно Асоціація правників України долучилася до Європейської асоціації молодих юристів.

Команда координаторів зацікавлена у пошуку нових можливостей для молодих фахівців і реалізації їх ініціатив.

Так, за словами Михайла Процайло, в часи екстремальної невизначеності дуже важливо, аби голос правників, які лише починають свою кар’єру, був почутий. Саме тому він покладає на Форум великі очікування щодо просування інтересів молодого покоління юристів, що є життєво необхідним для забезпечення майбутнього правничої професії.

На жаль, у зв’язку з війною, юридичний бізнес трішки вмер, а тому молодим юристам стало ще важче не запитувати себе: «А що мені ловити у цій професії?». Завданням Форуму Владислав Штагер бачить саме у тому, щоб у цей тяжкий час нещодавні випускники не втратили віри у те, що вони можуть займатися улюбленою справою, дізнавалися більше про можливості, які їх оточують, та користувалися ними.

Микита Жуков зазначив, що наразі Україна проживає складні часи, водночас залишається цікавим не тільки політичним партнером, а й новим ринком для багатьох європейських компаній. Спілкуючись із різними закордонними юридичними фірмами Микита відмітив здивування з боку іноземних колег у тому, скільки передових правових інститутів функціонують в Україні. Як приклад, – публічні закупівлі, які не тільки відповідають європейським директивам та є схожими із закупівлями ЄС, але й надають учасникам та постачальникам user-friendly майданчики, інструменти для участі в них.

Власне, Форум молодих юристів покликаний не тільки сприяти втіленню в життя творчих і професійних амбіцій правників в Україні, але й підтримати наших правників, які наразі перебувають за кордоном.

При цьому, наші правники будуть мати можливість, знаходячись за кордоном, працювати в інтересах держави. Мається на увазі надання висококваліфікованої експертизи щодо функціонування правових і державних інститутів України, що в свою чергу, по-перше, надасть можливість правникам застосовувати здобуті в Україні навички, а, по-друге, допомогти іноземним інвесторам, іноземним компаніям відкрити для себе Україну.

Розвиток молодих юристів, який має важливу роль, в нинішній час війни та турбулентності набуває ще більшого значення. Відповідно, зараз як ніколи потрібно створювати для молодих юристів додаткові можливості для їх професійного та особистого зростання – відмітив Дмитро Мельнік.

Спеціально для вільного спілкування, висловлення своїх ідей та узгодження подальших спільних кроків для учасників Форуму молодих юристів АПУ створено групу у Telegram, до якої можна долучитися за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy. Приєднуйтесь до групи та ловіть можливості свого професійного та особистого зростання.

Відеозапис зустрічі Форуму молодих юристів за лінком.

Related posts
Експертна думкаНовини

Дмитро Кухнюк: Право - є мистецтвом добра і справедливості, юрист майбутнього – людина, яка повинна бездоганно володіти цим мистецтвом

Новини

Регулюючий орган соліситорів Англії та Уельсу (SRA) опублікував рекомендації щодо режиму санкцій

Експертна думкаНовини

АПУ приносить користь – і кожному окремому правнику, і юридичному ринку в цілому, – Ігор Шевченко

ВажливоНовини

20 років разом! – Асоціація правників України на сторожі верховенства права