Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Національна рада адвокатських колегій Франції висловила протест проти вторгнення Росії в Україну

Національна рада адвокатських колегій Франції (CNB) приєднується до Європейської ради адвокатських колегій (CCBE) та до всіх європейських та міжнародних організацій, об’єднань, представництв адвокатури і висловлює найрішучіший протест проти вторгнення Росії в Україну, а також безмежну солідарність з правниками та усіма жителями України.

CNB наголошує: негайно мають бути організовані на території Європейського Союзу оперативні заходи для евакуації та прийняття переміщеного населення, а також адвокатів та захисників людських прав, адже саме вони є першочерговими мішенями репресій. Саме юристи та правозахисники пропагували демократичні цінності та верховенство права, в яких ми себе визнаємо. Саме з цієї причини їм сьогодні загрожують.

Нацрада адвокатських колегій зв’язалася з Радою адвокатських колегій України та радами адвокатських колегій прикордонних із нею країн, щоб надати повну підтримку та допомогу переміщеним особам та адвокатам, які допомагають їм.

Ознайомитися з Комюніке CNB щодо ситуації в Україні можна за посиланням:

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США