Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналося 136 правників

Згідно з рішенням Правління від 19 квітня 2022 року до лав АПУ приєдналося 94 члени та 42 кандидати.

До вашої уваги надається список нових членів, які вступили до лав Асоціації правників України у квітні 2022 року.

Асоціація правників України вітає нових членів і бажає натхнення та плідної співпраці!

ЧЛЕНИ

  1. Александрова Анастасія Сергіївна — приватна практика, адвокатка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  2. Батрин Максим Віталійович — ФОП Батрин Максим Віталійович, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  3. Білосорочка Сергій Анатолійович — АО «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  4. Бондар Гліб Васильович — Avellum, старший партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  5. Бондаренко Анастасія Валеріївна — АО «Саєнко Харенко», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  6. Буйницька Марина Миколаївна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  7. Буяджи Сергій Анатолійович — Адвокатське об’єднання «ВІГОЛЕКС», адвокат, старший партнер, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  8. Веремчук Мар’яна Олегівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  9. Воронцов Дмитро Юрійович — ADER HABER, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  10. Головко Богдан Юрійович — АО «Саєнко Харенко», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  11. Гончаренко Валерія Валеріївна — приватна практика, адвокатка, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  12. Гончаренко Євгеній Сергійович — АО «Адвокатська фірма «АнГард», старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  13. Грунський Володимир Олегович — АО «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  14. Д’яченко Богдан Володимирович — АО «Саєнко Харенко», помічник юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  15. Данилейко Євгенія Олександрівна — адвокатка, м. Хорол, Відділення АПУ в Полтавській області;
  16. Даниленко Тетяна Іванівна — АБ Тетяни Даниленко, керуюча АБ Тетяни Даниленко, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  17. Дєдушев Ілля Володимирович — Адвокатське об’єднання «Гесторс Інтер», помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  18. Динту Валерія Аркадіївна — Кафедра криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія», доцентка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  19. Дмуховський Богдан Володимирович — Юридична фірма Aequo, радник, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  20. Донець Антон Геннадійович — НЮУ імені Ярослава Мудрого, асистент, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  21. Дрожанський Роман Леонідович — АО «Саєнко Харенко», старший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  22. Єфимович Дмитро Ігорович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  23. Жебель Анастасія Сергіївна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  24. Жерновський Микита Вікторович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, помічник юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  25. Жиліч Сергій Миколайович — ТОВ «Інвестмент Сервіс Юкрейн», АО «ІСУ ЛОЄРС», адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  26. Жук Богдан Євгенович — ESQUIRES Law Firm, юрисконсульт, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  27. Зотова Анастасія Володимирівна — індивідуальна діяльність, адвокатка, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;
  28. Зубач Даниїла Андріївна — АО «Саєнко Харенко», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  29. Іваницька Христина Ігорівна — АО «Саєнко Харенко», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  30. Іващенко Анастасія Олександрівна — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  31. Ізвєков Віталій Володимирович — ESQUIRES Law Firm, старший юрист, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  32. Кашина Єлизавета Дмитрівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  33. Кваша Володимир Олегович — самозайнята особа, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  34. Кічігіна Неллі Михайлівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  35. Клебан Юрій Орестович — АО «Арцінгер», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  36. Коваленко Жанна Анатоліївна — Київський національний торговельно-економічний університет, викладачка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  37. Коваль Катерина Олександрівна — АО «Синергія», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  38. Ковальчук Вікторія Леонідівна — ESQUIRES Law Firm, партнерка, адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  39. Козачек Олена Дмитрівна — Білозерська селищна рада, в.о. голови ради, м. Херсон, Відділення АПУ в Херсонській області;
  40. Конихов Олег Олександрович — адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  41. Копельців-Левицька Єлизавета Деонізіївна — ДДПУ імені Івана Франка, доцентка кафедри правознавства, соціології та політології, м. Дрогобич, Відділення АПУ в Львівській області;
  42. Корабельников Євген Геннадійович — АО «Кейнас Лігал», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  43. Кострицька Інна Миколаївна — Адвокатське об’єднання «Інтегрітес», адвокатка, старша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  44. Кречик Романна Володимирівна — Адвокатське об’єднання «ЮФ «Онопенко та партнери», адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  45. Кривда Людмила Русланівна — Кафедра криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія», аспірантка 2 курсу, м. Ільчанка, Відділення АПУ в Одеській області;
  46. Крилевець Євгеній Сергійович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  47. Кузовкін Едуард В’ячеславович — ESQUIRES Law Firm, помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  48. Куйда Юлія Олександрівна — АО «Саєнко Харенко», старша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  49. Ламанов Павло Владиславович — АдО «Донець і Партнери», помічник адвоката, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  50. Ласточкін Сергій Олександрович — ESQUIRES Law Firm, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  51. Литвин Михайло Олександрович — АО «ЮФ «АКВІС», керуючий партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  52. Малушенко Вікторія Миколаївна — приватна практика, юристка, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області;
  53. Матвієнко Олександр Ігорович — АО «Саєнко Харенко», юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  54. Мельник Тетяна Миколаївна — Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Аріо», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  55. Митник Олена Віталіївна — незалежна консультантка (фізична особа-підприємець, 69.10 — діяльність у сфері права), Громадська організація «Гоулокал», експертка, тренерка з прав людини (Українська школа урядування), проєктна менеджерка (ГО «Гоулокал»), м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  56. Мороз Світлана Сергіївна — Юридична компанія Dictum, керуюча партнерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  57. Морозюк Степан Ігорович — Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Аріо», молодший юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  58. Нагорна Наталія Олександрівна — АО «Саєнко Харенко», помічниця юриста, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  59. Небилиця Тетяна Вікторівна — приватна нотаріальна контора, помічниця нотаріуса, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  60. Нечитайло Іван Владиславович — Юридична фірма Kinstellar, legal intern/trainee, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  61. Новіков Віктор Володимирович — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, заступник директора-розпорядника, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  62. Озвинчук Олексій Васильович — ТОВ «Юридична компанія «Смарт Лігал Солюшнз Груп» / SLS Group, помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  63. Озерська Ірина Василівна — Адвокатське об’єднання «Дестра», адвокатка, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області;
  64. Павлюк Ярослав Васильович — Avellum, юрист, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  65. Пальченко Алла Анатоліївна — Одеський національний морський університет, старша викладачка, м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  66. Пасечник Марія Володимирівна — приватна практика, адвокатка, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  67. Підлісна Юлія Володимирівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  68. Полтавський Володимир Петрович — ТОВ «ДОНАТОР АГРО», консультант, м. Черкаси, Відділення АПУ в Черкаській області;
  69. Походай Ярина Олегівна — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  70. Проданик Іван Васильович — Адвокатське об’єднання «LES — правова та економічна безпека», партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  71. Процюк Олександр Олександрович — CMS Reich-Rohrwig Hainz, адвокат, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  72. Птуха Максим Валерійович — Адвокатське об’єднання «Арцінгер», помічник адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  73. Рижик Світлана Олександрівна — НТУ «Дніпровська політехніка», старша викладачка, м. Дніпро, Відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  74. Рудик Віталій Русланович — ТОВ «Юридична компанія «Юстеко», в.о. директора, м. Житомир, Відділення АПУ в Житомирській області;
  75. Сафонова Анастасія Германівна — АО «Саєнко Харенко», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  76. Сахарова Марія Андріївна — АО «Дестра», юристка, м. Вінниця, Відділення АПУ в Вінницькій області;
  77. Семенець Ольга Сергіївна — Юридична група LCF, молодша юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  78. Сидоркіна Катерина Павлівна — ТОВ «Техпромсервіс ЛТД», юрисконсультка, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;
  79. Скалецька Зоряна Степанівна — Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Аріо», партнерка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  80. Скрима Валерія Анатоліївна — Адвокатське бюро Валерії Скрими, керуюча, м. Запоріжжя, Відділення АПУ в Запорізькій області;
  81. Смірнова Анастасія Олегівна — Хортицький районний суд міста Запоріжжя, секретарка судового засідання, м. Запоріжжя, Відділення АПУ в Запорізькій області;
  82. Сорока Олександра Олегівна — АО «Синергія», адвокатка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  83. Тетерук Марина Андріївна — приватна практика, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  84. Тищенко Кристина Сергіївна — Адвокатське бюро «Ципін і партнери», помічниця адвоката, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  85. Тодорова Лілія Михайлівна — ДП НЕК «Укренерго», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  86. Тулін Роман Андрійович — Офіс Генерального прокурора України, прокурор відділу нагляду да додержанням законів органами ДБР, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  87. Услистий Максим Юрійович — АО «ЮФ «АКВІС», старший партнер, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  88. Холодило Петро Васильович — Адвокатське об’єднання «Легіст», керуючий партнер, адвокат, м. Буча, Відділення АПУ в Київській області;
  89. Хомут Уляна Володимирівна — Івано-Франківський національний медичний університет, начальниця юридичного відділу, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  90. Чоп Наталія Богданівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  91. Швед Ігор Валерійович — ТОВ «Ваканте», начальник відділу розвитку, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  92. Швидченко Вікторія Олександрівна — Avellum, юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  93. Шевчишин Максим Євгенович — адвокат, керуючий АБ «Шевчишин та партнери», м. Хмельницький, Відділення АПУ в Хмельницькій області;
  94. Шульга Марія Сергіївна — АО «Саєнко Харенко», юристка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві.

КАНДИДАТИ

  1. Алізаде Гюнай Закір кизи — Київський політехнічний інститут, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  2. Баглик Федір Олександрович — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  3. Бахновська Марина Олегівна — Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  4. Бедрицький Кирило Янович — Національний університет «Чернігівська політехніка», м. Чернігів, Відділення АПУ в Чернігівській області;
  5. Бойко Аліна Іванівна — Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  6. Боровський Назар Максимович — Київський університет Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  7. Босенко Марія Олександрівна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  8. Ванін Юрій Костянтинович — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  9. Войнова Кароліна Андріївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  10. Врона Христина Андріївна — НУ «Одеська юридична академія», м. Одеса, Відділення АПУ в Одеській області;
  11. Генкул Юлія Володимирівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  12. Герасимчук Діана Миколаївна — Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  13. Гервасовська Анна Вікторівна — Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  14. Глущенко Єлизавета Денисівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  15. Гуков Арсеній Володимирович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  16. Дем’яненко Соф’я Віталіївна — Державний податковий університет, м. Ірпінь, Відділення АПУ в Київській області;
  17. Депутат Діана Романівна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  18. Дерев’янко Алісія Олександрівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;
  19. Єриняк Артем Вадимович — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  20. Житинський Олексій Вікторович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  21. Золотарьова Єлизавета Сергіївна — КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  22. Коваленко Альона Олександрівна — ХНУ ім. В.Н. Каразіна, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  23. Купецька Вероніка Володимирівна — Київський університет ім. Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  24. Маркуш Карина Ігорівна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  25. Мицак Іван Іванович — Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, юридичний факультет, м. Чернівці, Відділення АПУ в Чернівецькій області;
  26. Нагнибіда Артем Володимирович — Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, м. Хмельницький, Відділення АПУ в Хмельницькій області;
  27. Никончук Наталія Сергіївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  28. Озірна Єлизавета Ігорівна — Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  29. Павлик Анна Григорівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  30. Путишина Тамара Ігорівна — Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, Відділення АПУ в Львівській області;
  31. Руденко Наталія Віталіївна — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  32. Рябоконь Юлія Володимирівна — Національний авіаційний університет, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  33. Семенюк Олександра Петрівна — Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  34. Соловей Олена Анатоліївна — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  35. Хижняк Анна Віталіївна — Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  36. Хоменко Анастасія Олександрівна — Київський університет ім. Бориса Грінченка, м. Київ, Відділення АПУ в місті Києві;
  37. Худоб’як Діана Ярославівна — Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль, Відділення АПУ в Тернопільській області;
  38. Циганенко Крістіна Олександрівна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  39. Чеботару Даніела Ігорівна — Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ, Відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  40. Швая Марія Віталіївна — НаУ «Острозька Академія», м. Острог, Відділення АПУ в Рівненській області;
  41. Яременко Михайло Сергійович — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області;
  42. Ярошенко Маргарита Сергіївна — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, Відділення АПУ в Харківській області.
Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу