Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Наш юридичний фронт. Огляд діяльності АПУ за 2022 рік

Минулий рік докорінно змінив діяльність Асоціації правників України. Багато чого нам, як і більшості українців, довелося робити вперше. Символічно, що ці випробування випали на долю АПУ на 20-му році її існування.

Поки наші хоробрі захисники та захисниці відбивали російську навалу на справжньому фронті, Асоціація стала на захист країни на фронті юридичному. На другий день повномасштабного вторгнення ми запустили безкоштовну Гарячу лінію допомоги постраждалим від війни. АПУ адвокатувала створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, спільно з Міжнародною асоціацією юристів (IBA) і Global Accountability Network Ukraine Task Force (GAN UTF) працювала над фіксацією доказів воєнних злочинів.

Асоціація активно допомагала українським правникам, котрі опинилися в скрутному становищі через війну. Разом із Благодійним фондом «Добрі серця для України» ми надавали фінансову допомогу тим юристам та їхнім сім’ям, які її потребували. Ми допомагали правникам, котрі вимушено покинули свої домівки, з релокацією до інших регіонів країни. АПУ втілювала ініціативи з пошуку житла, візової підтримки та допомоги з роботою для юристів, які були змушені виїхати з України.

Одночасно із цим Асоціація продовжувала залишатися голосом юридичної спільноти України, розробляла законодавчі пропозиції, надавала фахові коментарі ЗМІ, проводила заходи, створювала освітні можливості для правників тощо.

Детальніше про минулорічні здобутки й досягнення АПУ читайте в Огляді діяльності Асоціації правників України за 2022 рік. Завантажити його ви можете за цим посиланням.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів