Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Навчання за кордоном: корисні поради та лайфхаки для майбутніх студентів

Під модеруванням Дмитра Мельніка, стипендіата програми Oxford Scholarship Scheme for Ukrainian refugees, студента University of Oxford 29 листопада 2022 року відбувся захід Форуму молодих юристів АПУ. Цього зустріч було присвячено навчанню за кордоном.

Власним досвідом, порадами та лайфхаками із майбутніми студентами ділилися:

  • Дмитро Ніколов, адвокат, старший юрист ADER HABER Law Firm, стипендіат програми Chevening, студент Queen Mary University of London.
  • Ярослав Петренко, стипендіат програми Rule of Law Fellow, студент University of Pittsburgh.
  • Анастасія Чуваєва, міжнародна юристка в Mitchell Silberberg & Knupp, LA, LLM Harvard Law School ’22.
  • Назар Соломаха, менеджер з партнерств в Upstaff, стипендіат програми Ukrainian Global University, студент магістратури в Paris 1 Panthéon-Sorbonne. 

Після початку повномасштабної військової агресії російської федерації проти України, багато іноземних університетів та фондів виділили додаткові стипендії на навчання для українців. Саме зараз в іноземних університетах найбільша підтримка студентів з України, тому не потрібно сумніватись та відкладати на потім подання заявки на вступ.

Плануйте вступ завчасно, адже збір документів і написання мотиваційних листів може зайняти декілька місяців. Обирайте програму LLM не лише за рейтингом університету, але й за сферою вашої практики.

Вимоги щодо вступу в усіх університетах різні, однак в переважній більшості потрібно здавати тест з іноземної мови (на англомовних програмах – це IELTS чи TOEFL) та мати декілька рекомендаційних листів, написаних іноземною мовою.

Щоб переконати іноземний університет прийняти вас до числа студентів та дати вам стипендію, необхідно пояснити, як ваше попереднє навчання або досвід роботи відповідає програмі навчання університету. Не бійтеся просити університет підвищити вам стипендію, особливо якщо інший університет запропонував вам більшу стипендію.

«Зараз українські юристи мають ще більше можливостей для того, щоб безкоштовно навчатися в найкращих правничих школах світу. Враховуючи масштабність та амбіційність тих цілей та завдань, які стоятимуть перед українцями після Перемоги над загарбником, отримання досвіду навчання за кордоном дозволить українським юристам якнайкраще допомогти нашій країні у відновленні та нашому русі до європейської та північноатлантичної сім’ї» – резюмує Дмитро Мельнік, стипендіат програми the Oxford Scholarship Scheme for Ukrainian refugees, студент University of Oxford.

Відеозапис зустрічі можна переглянути за лінком.

Запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком.

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Координатори Форуму молодих юристів щоденно працюють над тим, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Закликаємо вас зробити посильний ДОНАТ, щоб підтримати інституційну діяльність АПУ та й надалі мати можливість брати учать у заходах асоціації.

Слідкуйте за анонсами наших нових заходів, долучатися до них. Попереду ще багато цікавого.

Related posts
Новини

Опитування щодо удосконалення процесуального законодавства

Новини

«Соколовський і партнери» — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!