Ви маєте змогу допомогти АПУ

Збір доказів воєнних злочинівНовини

Підтримайте ініціативу Project Sunflowers, що збирає дані про злочини РФ в Україні

Ініціатори проєкту «Соняшники» (Project Sunflowers), учасники якого збирають покази свідків злочинів російських загарбників в Україні, започаткували збір коштів на його підтримку.

Проєкт було створено задля допомоги українським органам влади й міжнародним інституціям, котрі фіксують і розслідують порушення міжнародного гуманітарного права та злочини за міжнародним правом, скоєні в Україні після 24 лютого 2022 року. Основна мета Project Sunflowers — збір інформації про жертв таких злочинів та докази.

Ініціатори проєкту планують створити базу даних, яка міститиме всю зібрану інформацію та якою зможуть користуватися правоохоронні органи, у тому числі міжнародні. Створення бази даних передбачає зберігання інформації, а для її безпечної передачі та зберігання потрібне спеціальне програмне забезпечення. Витрати на проєкт величезні, особливо зараз, коли відбувається розгортання мережі волонтерів у країнах, де перебувають українські біженці.

Project Sunflowers закликає всіх небайдужих допомогти проєктові в його боротьбі за справедливість для жертв війни. Підтримати ініціативу грошовою пожертвою можна за цим посиланням.

Засновниками Project Sunflowers є Ініціатива «Мир і справедливість», польська група Міжнародної асоціації кримінального права (AIDP), українська група AIDP, Проєкт «Право Justice», Центр МГП та перехідного правосуддя, Польська рада адвокатів, Асоціація правового втручання та Ева Гофманська.

Більше інформації про Project Sunflowers ви можете знайти в цьому файлі Word.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.