Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Pragma Consulting Group – партнер GR Комітету АПУ

Асоціація правників України з Pragma Consulting Group уклали Меморандум про співпрацю  в рамках партнерства GR Комітету.

Документ підписали виконавча директорка АПУ Інна Ліньова та Партнерка Pragma Consulting Group Альона Шуліма.

Pragma Consulting Group об’єднує команду фахівців у сфері взаємодії з органами державної влади, які визнані на ринку завдяки своїм високим етичним стандартам та експертизі. Компанія підтримує мету діяльності АПУ, націлена на впровадження кращих практик із GR-напрямку та розвиток правничої професії в Україні.

Партнерка Pragma Альона Шуліма зазначила:  «Наша команда вже тривалий час тісно взаємодіє з АПУ, і сьогодні це партнерство – ще один наш спільний крок в рамках співпраці з Асоціацію в найскладніших умовах для нашої держави, правничої спільноти та кожного з нас. Обравши євроінтеграційний шлях, Україна обирає цивілізовані підходи у всіх формах ведення бізнесу, зокрема, і в сфері GR. Відтак зростає і важливість професійних платформ, на яких можна обмінятися досвідом та обговорити поточні виклики для галузі. Ми раді бути партнером такої платформи в рамках АПУ та стати лідером у процесі формування професійних стандартів у сфері GR».

АПУ дякує Pragma Consulting Group за партнерську підтримку у такий важкий та відповідальний для всіх час, адже навіть маленька допомога є великим внеском у розвиток юридичної спільноти.

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК