Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Правовий захист військовослужбовців. АПУ розпочинає співпрацю із волонтерським рухом #АдвокатиЗСУ

За 100 днів повномасштабної війни гаряча лінія Асоціації правників України з надання юридичної допомоги опрацювала понад 3500 звернень. Щодня правники на волонтерських засадах консультують населення України із різних питань: від перетину кордону та мобілізації до фіксації факту зруйнованого майна та реєстраційних дій.

Раді повідомити, що у співпраці із волонтерським рухом #адвокатиЗСУ ми надаватимемо поглиблену правову допомогу військовослужбовцям і членам їх сімей щодо порядку мобілізації, проходження служби, звільнення зі служби, підготовки документів для отримання соціальних пільг і гарантій та інших питань.

Зі своїми запитами військові та їх рідні можуть звернутись на гарячу лінію АПУ за номерами телефонів 080 033 58 18 (безкоштовно для дзвінків по Україні), +38 (044) 334-56-76, +38 (097) 840-39-36, або через спеціальні чат-боти «Адвокати ЗСУ» за посиланнями:

Правовий захист військовослужбовців і населення України – завдання кожного юриста, тож закликаємо усіх бажаючих правників долучитися до ініціативи.

Разом ми переможемо!

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман