Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Представник АПУ Максим Шевердін взяв участь у круглому столі, присвяченому питанням рейтингування ЗВО України

14 грудня 2022 року у Києві відбувся круглий стіл «Проблеми рейтингування закладів вищої освіти України: формування критеріїв оцінки якості освітньої та наукової діяльності».

Мета дискусії: обговорити питання практичного застосування рейтингування закладів вищої освіти, критерії формування рейтингів, методи та принципи проведення рейтингового оцінювання ЗВО та визначення цільової аудиторії рейтингування та його наслідків.

Співорганізаторами круглого столу виступили Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Модерував подію Голова Національного агентства із забезпечення якості освіти Андрій Бутенко.

Участь у заході взяв Максим Шевердін, член Ради Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України. Він зауважив, що після перемоги необхідно активізувати роботу над вдосконаленням методології рейтингування, що стимулюватиме конкуренцію між правничими школами  та сприятиме вдосконаленню української юридичної освіти.

«В Україні діє понад 200 юридичних навчальних закладів. Юридична спеціальність – найпоширеніша серед абітурієнтів впродовж багатьох років. При цьому рівень знань багатьох випускників залишає бажати кращого. Комісія Асоціації правників України з питань удосконалення юридичної освіти створила Рейтинг правничих шкіл, який було реалізовано протягом літа 2021 року та презентовано у  вересні 2021 року. Звичайно, що зараз в умовах повномасштабної агресії рейтингування закладів вищої освіти недоцільно, оскільки ЗВО опинилися у вкрай тяжкому положенні, як і українські абітурієнти, студенти та їхні батьки.  Але після нашої перемоги вважаємо, що продовження роботи на рейтингом, вдосконалення його методології стимулюватиме конкуренцію між правничими школами  та сприятиме вдосконаленню української юридичної освіти. Сподіваємося знайти в цьому напрямку надійного партнера в особі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Дякуємо, НАЗЯВО та особисто Андрію Бутенко за організацію цього круглого столу та конструктивний діалог», – сказав Максим Шевердін.

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!