Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва

23-25 червня у Стразбурзі проходила Літня конференція Європейської асоціації молодих юристів (EYBA SUMMER CONFERENCE & AGM), під час якої було затверджено створення Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва.

На заході Форум молодих юристів Асоціації правників України представляла операційна директорка АПУ Вікторія Краснова.

До комітету увійшли представники Вірменії, Грузії, Молдови та України.

В рамках діяльності комітету передбачається підтримка юридичної професії шляхом створення мереж молодих юристів з метою зміцнення їх регіонального співробітництва на основі європейських професійних стандартів.

До Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва увійшов представник Форуму молодих юристів Асоціації правників України.

Створення Комітету ініційовано спільно EYBA та регіональним проєктом Ради Європи «Зміцнення професії правника відповідно до європейських стандартів», що фінансується Європейським Союзом та Радою Європи рамках Програми ЄС/РЄ «Партнерство заради належного управління» (PGG).

Асоціація правників України висловлює вдячність EYBA і регіональному проєкту РЄ за співпрацю та спільні цінності у розвитку юридичної професії.

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК