Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Презентація діяльності Irish Rule of Law International

Під модеруванням Микити Жукова, керуючого АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновника проєкту Legal Design, Голови Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини відбувся захід Форуму молодих юристів АПУ.

Цього разу було проведено зустріч із Джеймсом Дугласом, публічним юристом-міжнародником із понад 8-річним досвідом роботи у сфері міжнародного кримінального права та права людини, який зараз виконує обов’язки виконавчого директора Irish Rule of Law International, де курує проєкти, пов’язані із доступом до правосуддя та правосуддя перехідного періоду в різних юрисдикціях.

На зустрічі була презентована діяльність Irish Rule of Law International з ідентифікаціїю місії, задач, та зазначенням країн, в яких працювала організація. Зокрема, йшла мова про бачення потенційної співпраці із Україною.

Робота міжнародної організації, у тому числі, пов‘язана із ризиками, оскільки її співробітники працюють в тих країнах, де є питання із реалізацією та забезпеченням верховенства права. Джеймс розповів, які заходи вживаються для безпеки працівників у складі місій.

«Іноді ми працюємо з тими людьми, які навіть не знають, що їх права порушуються, бо така поведінка є звичною в країні» – такі слова Джеймса шокують та змушують замислитись, яка ж величезна прірва між країнами із високим та низьким рівнем правової культури.

Відеозапис зустрічі можна переглянути за лінком:

Q&A session про діяльність Irish Rule of Law International

Запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Координатори Форуму молодих юристів щоденно працюють над тим, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Закликаємо вас зробити посильний ДОНАТ, щоб підтримати інституційну діяльність АПУ та й надалі мати можливість брати учать у заходах асоціації.

Слідкуйте за анонсами наших нових заходів, долучатися до них. Попереду ще багато цікавого.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу