Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Презентація діяльності Irish Rule of Law International

Під модеруванням Микити Жукова, керуючого АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновника проєкту Legal Design, Голови Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини відбувся захід Форуму молодих юристів АПУ.

Цього разу було проведено зустріч із Джеймсом Дугласом, публічним юристом-міжнародником із понад 8-річним досвідом роботи у сфері міжнародного кримінального права та права людини, який зараз виконує обов’язки виконавчого директора Irish Rule of Law International, де курує проєкти, пов’язані із доступом до правосуддя та правосуддя перехідного періоду в різних юрисдикціях.

На зустрічі була презентована діяльність Irish Rule of Law International з ідентифікаціїю місії, задач, та зазначенням країн, в яких працювала організація. Зокрема, йшла мова про бачення потенційної співпраці із Україною.

Робота міжнародної організації, у тому числі, пов‘язана із ризиками, оскільки її співробітники працюють в тих країнах, де є питання із реалізацією та забезпеченням верховенства права. Джеймс розповів, які заходи вживаються для безпеки працівників у складі місій.

«Іноді ми працюємо з тими людьми, які навіть не знають, що їх права порушуються, бо така поведінка є звичною в країні» – такі слова Джеймса шокують та змушують замислитись, яка ж величезна прірва між країнами із високим та низьким рівнем правової культури.

Відеозапис зустрічі можна переглянути за лінком:

Q&A session про діяльність Irish Rule of Law International

Запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Координатори Форуму молодих юристів щоденно працюють над тим, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Закликаємо вас зробити посильний ДОНАТ, щоб підтримати інституційну діяльність АПУ та й надалі мати можливість брати учать у заходах асоціації.

Слідкуйте за анонсами наших нових заходів, долучатися до них. Попереду ще багато цікавого.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл