Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Про гарячу лінію АПУ та збір доказів воєнних злочинів через додаток eyeWitness to Atrocities у випуску Телебачення Торонто

Телебачення Торонто в останньому випуску розповіло про гарячу лінію АПУ з надання правової допомоги бізнесу та громадянам, а також про додаток для документування воєнних злочинів eyeWitness to Atrocities.

З початком повномасштабної війни Асоціація правників України запустила безкоштовну гарячу лінію, на яку вже надійшло майже 1500 звернень. Якщо ви вирішили виїхати закордон, маєте питання щодо мобілізації, роботодавець погрожує звільненням, залишилися без житла —200 юристів-волонтерів оперативно допоможуть вам.

Детальніше про ініціативу, контактну інформацію та відповіді на найчастіші питання громадян можна дізнатися за посиланням.

Також ведучі Телебачення Торонто розповіли про фіксацію воєнних злочинів з використанням додатка eyeWitness to Atrocities, що самостійно верифікує метадані, маскується в телефоні й автоматично передає інформацію в суд у Гаагу. Цей додаток був розроблений Міжнародною асоціацією юристів і використовувався, щоб викрити переміщення палестинських громад, засудити двох воєначальників у Демократичній Республіці Конго та задокументувати екологічні злочини в Гамбії.

Із інструкцією з використання додатка можна ознайомитися в матеріалі.

Завантажуйте, фіксуйте і не дайте жодного шансу всім винним уникнути відповідальності!

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США